Trwa przedsprzedaż gry „Wyspy Tukana”

Do końca 15 sierpnia trwać będzie jeszcze przedsprzedaż gry Wyspy Tukana. Wyspy Tukana od wydawnictwa Moria Games to polska edycja Trails of Tucana, czyli jednej z najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych gier tzw. wykreślanek.

Przedsprzedaż gry Wyspy Tukana trwać będzie jeszcze do 15 sierpnia (do końca dnia). Do tego czasu dostępna będzie tylko w oficjalnym sklepiku internetowym wydawnictwa Moria Games. Po premierze, która zaplanowana została na 16 sierpnia, Wyspy Tukana trafią do pozostałych sklepów hobbystycznych.

Osoby, które zakupią Wyspy Tukana w przedsprzedaży otrzymują:
• natychmiastową wysyłkę gry (w ciągu 48h), więc pograją już przedpremierowo,
• magnes na lodówkę z tukanem Toko (tylko do pierwszych 100 sprzedanych egzemplarzy),
• kod rabatowy 10% na zakup w przedsprzedaży wykreślanki – Demeter*.

Wyspy Tukana
Wyspy Tukana
Wyspy Tukana to gra-wykreślanka, w której wcielasz się w Odkrywcę eksplorującego dwie tropikalne wysepki: Isla Petit i Isla Grande. W trakcie wyprawy tworzysz na swojej mapie sieć szlaków przecinających te niezbadane dotąd ziemie. Dzięki zmiennemu oznaczeniu wiosek od samego początku wyspy poszczególnych graczy różnią się od siebie. Co turę odsłaniane są dwie karty, które wskazują, między jakimi sąsiadującymi rodzajami terenów należy narysować ścieżkę. Z biegiem czasu pojedyncze drogi utworzą sieć szlaków łączących ze sobą obrzeżne wioski z położonymi w różnych zakątkach wyspy reliktami. Przy planowaniu tras musisz wziąć pod uwagę zróżnicowanie kart terenów oraz zmienną punktację za każdą skomunikowaną parę wiosek i rodzaj odwiedzanej atrakcji. Dodatkowo ścigasz się z innymi graczami o realizowanie kart celów. Tytuł najlepszego Odkrywcy trafi do gracza, który w trakcie dwóch lub trzech rund (w zależności od wybranej mapy) zdobędzie najwięcej punktów.
Liczba graczy: 1-8
Czas gry: 15 minut
Wiek: 8+
W trakcie przedsprzedaży gra oferowana jest po 89 zł (1 egz.) oraz nieco taniej w formie zestawów: 169 zł (zestaw 2 egzemplarzy) i 249 zł (zestaw 3 egzemplarzy). W ofercie są również promocyjne zestawy Wysp Tukana z pozostałymi naszymi grami.
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu