„The Punisher” – aktorka „Marvel’s Daredevil” potwierdza powrót serialu?

Wiemy już, że Charlie Cox oficjalnie powróci w roli Matta Murdocka, a swoistym preludium do tego było jego cameo w Spider-Man: Bez drogi do domu. Wygląda na to, że podobnie będzie z Punisherem!

Podczas niedawnego wydarzenia Chicago Comix & Entertainment Expo wcielająca się w Claire Temple aktorka Rosario Dawson została zapytana o jej potencjalny powrót w tej roli. Jej odpowiedzią było:

Wczoraj dowiedziałam się, że The Punisher znowu się dzieje. Więc czuję, że to moja druga szansa, bo to jedyny serial, w którym się nie pojawiłam, a kocham Jona Bernthala. Więc sprawmy wspólnie, że to się stanie.

Przypomnijmy, że Frank po raz pierwszy pojawił się w Marvel’s Daredevil u boku Charlie’go Coxa, później natomiast otrzymał własną produkcję. The Punisher doczekał się jedynie dwóch sezonów, zanim wszystkie seriale MCU na Netflixie zostały skasowane w wyniku powstania nowej platformy Disney+. Sam tytuł natomiast zebrał bardzo pozytywne recenzje, a w zeszłym roku Bernthal przyznał, iż ponownie podjąłby się sportretowania Castle’a tylko i wyłącznie, gdy Marvel będzie kontynuował historię tego bohatera z taką samą ilością mroku, jak dotąd.

 

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu