Wygraj swój egzemplarz książki „Chmury z keczupu”! [ZAKOŃCZONY]

-

Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek. Kłamstwa, które wszystko niszczą. Pośród tego nastoletnia Zoe, która pragnie podzielić się z kimś swoim straszliwym sekretem, dlatego wysyła listy do więźnia czekającego na śmierć. W tej powieści jest wszystko – nietypowa rodzina, miłosny trójkąt, niewyjaśniona zbrodnia i… ptasia dziewczyna. Do tego mnóstwo ciepła, humoru, dramatów i wzruszeń oraz zakończenie, które zmiażdży Ci serce.

Chmury z keczupu to nowa powieść autorki bestsellerów z gatunku Young Adult, Annabel Pitcher. Dziś możecie ją wygrać u nas, bowiem do rozdania mamy aż dwa egzemplarze!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że napiszecie, jaka jest wasza wymarzona wakacyjna przygoda.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 25 września 2018, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 25 września 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze tę najciekawszą według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze książki Chmury z keczupu Annabel Pitcher (wybranych zostanie dwoje zwycięzców, każdy otrzyma po jednym egzemplarzu).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi książka Chmury z keczupu Annabel Pitcher.

11. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym “nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

 

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

14 komentarzy

 1. Moją wakacyjną przygodę rozpoczęłabym na lotnisku w Krakowie, czekając 3 godziny na opóźniony lot do Frankfurtu, Bogoty-El Dorado a stamtąd do Boliwii. Kiedy już jestem na miejscu szukam lokalu gdzie serwują Salteńas i pałaszuję je z największą ochotą. Później wyruszam na poszukiwanie autobusu który zabierze mnie w podróż po Camino de las Yungas (Droga śmierci). Czemu autobus? W takim pojeździe jestem na tyle wysoko by w pełni cieszyć się mrożącą krew w żyłach przejażdżką, widokami zapierającymi dech w piersi i ciśnieniem 4700 m n.p.m. które rozsadza czaszkę… Jadę niebiańską drogą pośród chmur… Zaraz, zaraz przecież ja mam lęk wysokości… (i akceptuję regulamin konkursu)

 2. Wymarzona wakacyjna przygoda? Biorę plecak – pakuję do niego kilka niezbędnych rzeczy – jakąś nawigację, pieniądze, podstawowe ubrania, jedzonko i aparat fotograficzny. Wychodzę i kieruję się w nieznane. Wsiadam do pociągu byle jakiego, patrzę jak wszystko zostaje w tyle i gnam do przodu. W podróży w nieznane delektuje się widokami, które uwieczniam na fotografiach. Objeżdżam cały świat i uwieczniam jego cuda na zdjęciach. Wracam jak wszystko zobaczę ;).

  Zapoznałam się i akceptuję regulamin.

 3. Zapoznałam się z Regulaminem Konkursu i akceptuję go 🙂

  Powiem szczerze, że moja wymarzona przygoda polegałaby na poznawaniu nowych ludzi. Ale nie byle jakich, o nie, nie. Chciałabym poznać moich ulubionych pisarzy i uścisnąć im rękę. Tę rękę, którą powstawały znakomite dzieła. Chciałabym zrobić sobie zdjęcia z ukochanymi wokalistami, by później, słuchając muzyki, już zawsze czuć ich blisko siebie. Chciałabym zawierać nowe przyjaźnie, z osobami z różnych krajów, by móc siebie potem często, wzajemnie odwiedzać. Chciałabym tak po prostu zachwycić się ludźmi i w tym zachwycie pozostać.

 4. Zapoznałam się z regulaminem i akceptuję go.

  Moją wymarzona wakacyjną przygodą byłby wyjazd do Bhutanu. Chciałabym wyjechać do Druk Jul – tak zwanego królestwa smoka. Jest to przepiękny kraj niezgłębionych lasów, przepastnych dolin, okrytych wiecznym śniegiem niebotycznych gór. Wędrowałabym po bezdrożach tej czystej nieskalanej krainy od wsi do wsi, wchłaniając nastrój magicznych miejsc, do których bym dotarła. Dużo bym medytowała i wchłaniałabym czyste górskie powietrze, słuchałabym opowieści o dawnych czasach i wielkich nauczycielach duchowych, którzy już odeszli, zastanawiając się nad sprawami życia i umierania – odwiecznym kołem przemiany. Zrobiłabym sobie zdjęcia z miejscowymi. Kupiłabym trochę pamiątek – między innymi tradycyjną szatę nazywana baku. Chciałabym też zobaczyć pałac królewski i zobaczyć króla Jigme Khesara Namgyela Wangchucka.

 5. Zapoznałam się z regulaminem i akceptuję go.

  Byłoby dobrze w końcu zobaczyć świat… Być codziennie w innym miejscu, z innymi ludźmi. Ale zbyt wiele dzieje się wokół, by poddać się takim marzeniom.
  Wykorzystałabym wakacje, by zacieśnić więzi ze swoimi przyjaciółmi, z którymi przez pracę i wyjazdy nie mam okazji się widzieć. Nawet swoich urodzin dotąd nie wyprawiałam!
  Prócz wspólnego wyjazdu na kompletne odludzie, by nie mogli – ja i oni – ode mnie uciec (w myśl zasady: albo się dogadamy, albo pozabijamy), gorąco planowałabym przebranie się za bandę zwierząt (wizyta w wypożyczalni kostiumów) i szturmowanie miasta, kawiarni, restauracji oraz przechodniów. I zabawę w bawialni. Na placu zabaw. W wesołym miasteczku. W zoo…
  Może to jednak dobrze, że nie mam czasu wolnego?

 6. Zapoznałam się z regulaminem i akceptuję go.

  Poleciałabym do Japonii. Od dawna interesuje mnie tej kraj, jego kultura, ludzie. Chciałabym błądzić w przeludnionym Tokio, zobaczyć górę Fuji, odwiedzić miejscowe świątynie, kupić talizman na szczęście, spróbować lokalnych potraw. Na koniec odwiedzić Akihabarę – miejsce, które mnie wręcz fascynuje. Przepuściłabym tam prawie wszystkie pieniądze. A kiedy wychodziłabym z ostatniego sklepu, dostałabym bilet na jutrzejsze rozdanie autografów. I to mojej ulubionej autorki! Z podekscytowania nie mogłabym spać w nocy. W biegu pędziłabym na spotkanie, stała godzinę w kolejce, a potem bym ją spotkała. Moją ulubioną autorkę. Autorkę na punkcie której mam bzika, której prace kocham. Płacząc ze szczęście próbowałabym jej powiedzieć, jak bardzo ją uwielbiam, jak się cieszę z naszego spotkania. A ona wysłuchałaby mnie z uśmiechem, podziękowała za moje słowa, podpisała się i nawet pozwoliła się uściskać. A ja byłabym w niebie. Tak, to by była moja wymarzona wakacyjna przygoda. 🙂

 7. Akceptuję regulamin konkursu.
  Na moją wakacyjną przygodę składa się: dobra pogoda, ukochana osoba i pełny portfel pieniędzy. Na początek polecielibyśmy do Turcji w którym musiałabym zobaczyć Stambuł. Następnie przedostalibyśmy się do Kirgistanu, tutaj chciałabym pochodzić po górach. Po Kirgistanie polecielibyśmy do Chin, a na sam koniec naszej wyprawy do Japonii. Jestem zafascynowana całą Azją i właśnie taka wyprawa byłaby moją wymarzoną przygodą wakacyjną.

 8. Moja wymarzona wakacyjna przygoda? Do jej realizacji będę potrzebowała kilkoro składników w postaci moich przyjaciół, bo jak wiadomo ‘im nas więcej, tym weselej’. Następnym składnikiem będą paszporty biometryczne, bo bez nich (albo wizy) nie ruszymy się tam gdzie cała ta przygoda miałaby się odbyć, a mowa tu o Kanadzie. Jak się już znajdziemy na jej terenie to czas zaliczyć tyle punktów z mojej listy ile tylko się uda: zobaczyć tamtejsze parki krajobrazowe, zobaczyć wodospady, zwiedzić kilka galerii i muzeów, wybrać się na obserwację wielorybów, zobaczyć zorzę polarną i kto wie? Może spotkać tam gdzieś Ryana Reynoldsa i namówić go żeby mnie zatrudnił do udziału w Deadpoolu 3? Tak. Zdecydowanie mogłabym to nazwać moją wymarzoną wakacyjną przygodą! 🙂

  (Zapoznałam się i akceptuję regulamin)

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu