Wygraj podwójną wejściówkę na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie „Vega Night” [ZAKOŃCZONY]

-

Akcja trzymająca w napięciu do samego końca, dynamiczne zwroty, sceny bez cenzury, krwisty język i sporo humoru – Multikino zaprasza 14 grudnia od godz. 22:00 na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie Vega Night. W ramach maratonu widzowie będą mogli zobaczyć Kobiety mafii lub Botoks.

Każdy tytuł to sześć odcinków i blisko pięć godzin emocji. Niewątpliwie Vega Night jest wydarzeniem obowiązkowym dla wszystkich fanów bezkompromisowego kina Patryka Vegi oraz miłośników polskiego kina sensacyjnego. W projekcji mogą wziąć udział wyłącznie osoby dorosłe.

Seriale Kobiety Mafii i Botoks można zobaczyć wyłącznie na Showmax, ale z okazji zbliżającej się premiery filmu Plagi Breslau Showmax wraz z siecią Multikino zdecydowali się na jednorazowy pokaz. A my przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie Vega Night.

Co trzeba zrobić?

Odpowiedź na pytanie: Za co cenisz twórczość Vegi?

Wygrają dwie najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 11 grudnia, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, gdyż jego nieznajomość może skutkować wykluczeniem zgłoszenia do konkursu.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków (zwane dalej Sponsorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 11 grudnia 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwie podwójne wejściówki na wydarzenie Vega Night w Multikinie!

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 1 dnia od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowią dwie podwójne wejściówki na wydarzenie Vega Night w Multikinie! (dwie osoby otrzymają podwójną wejściówkę).

11. Koszt nadania nagród ponosi Sponsor.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie w celu przekazania Sponsorowi informacji o zwycięzcy, któremu należy przypisać wejściówki.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

OPIS SERIALU KOBIETY MAFII

Zdesperowane, bezwzględne, gotowe na wszystko. Poznaj prawdziwą historię kobiet mafii, które nie boją się igrać z ogniem i lubią się ostro zabawić.

https://www.youtube.com/watch?v=E8ykQnryWcg

OPIS SERIALU BOTOKS

Wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek opowiedziany poprzez historię czterech kobiet. Serialowa adaptacja najgłośniejszego filmu 2017 roku!

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

4 komentarzy

Popularne w tym tygodniu