Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Minimaraton TO [ZAKOŃCZONY]

-

ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To, czyli nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem. Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem.

Mamy zaszczyt ogłosić konkurs, który współorganizujemy z Multikinem Kraków. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton TO w Krakowie (4 września o 20:00 albo 6 września o 22:00 – zwycięzca sam będzie mógł zdecydować, czy wykorzystać je na środowe wydarzenie, czy na piątkowe), podczas którego odbędzie się premiera TO: Rozdział 2.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Za co uwielbiasz horrory?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 września 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 1 września 2019, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Wręczone zostaną dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton TO.

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Nagrodę stanowią dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton TO.

11. Koszt nadania nagród ponosi Multikino Kraków.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po otrzymaniu nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Obejrzyj ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część To: Rozdział 2 premierowo! Po tej nocy niepozorny czerwony balonik już zawsze będzie budził lęk… W repertuarze:

 • TO

 • TO: Rozdział 2 – premierowo!

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

9 komentarzy

 1. Horrory najbardziej lubię za dreszczyk, który we mnie wywołują,
  Za stwory emanujące złem, które po ekranie się snują.
  Za dawkę adrenaliny, lęków największych wyzwolenie,
  Za wyobraźni widza straszne uwolnienie.
  Za zawiłą akcję, mroczne wątki, mnóstwo upiorności,
  Za to, że takiej fance jak ja dają mnóstwa radości.
  Za momenty, gdy szybciej serce bije,
  Za to, gdy czuje jak strach łapie mnie za szyję.
  Za duchy, demony, wszelkie inne zjawiska,
  Za te straszne gęby, za diabła który często wystaje z ich pyska.
  A przede wszystkim za emocje i wrażenia, bo je horrory mi dają,
  Nawet gdy sen z powiek na wiele nocy zabierają.

 2. Horrory to gatunek, który trzeba oglądać wspólnie z osobą, którą można i chce się przytulać! Kiedyś nie lubiłem takich filmów, ale odkąd mam z kim oglądać, jest to jedna z moich ulubionych rozrywek. Pierwsza część „TO” była świetna, dostarczała dużą dawkę adrenaliny podczas seansu. Obejrzeliśmy ją w domu. Projekcja tej i następnej części w kinie to będzie jeszcze większe przeżycie!

  Wejściówki na ENEMEF będą dobrze wykorzystane przez prawdziwych miłośników filmów grozy! 🙂

 3. Za co uwielbiam horrory?
  Za te strzygi, upiory!
  Te strachy, te jęki,
  te fobie, te dźwięki!
  Obrazy straszliwe,
  tak serce płochliwe!

  Za emocjonalny rollercoaster
  – TO musi być dobre, proste!

 4. Gdy miałem 8 lat mój kochany starszy brat puścił mi na kasecie VHS horror „Koszmar z ulicy wiązów”. Było to dla mnie wtedy bardzo traumatyczne przeżycie. Czułem strach przez wiele miesięcy, brat dodatkowo podsycał go naśladując jęki jednej z bohaterek, która w filmie zakryta zakrwawioną płachta przemieszczała się po szkolnym korytarzu szepcząc do głównej bohaterki przerażające „Jeany…jeeaannnyy..” z tymże gdy brat zaczynał mówić „Jeaa..” widząc że zapłakany chce biec do rodziców by na niego naskarzyc, kończył słowami „dżeeeemmmm” udając zdziwionego przed mamą że o co mi chodzi?? Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z horrorami. Dziś jestem ogromnym miłośnikiem tego gatunku, kocham się bać, kocham ten dreszczyk emocji. Za to właśnie uwielbiam horrory, za zdrowy zastrzyk adrenaliny. Dobry horror można porównać z przejażdżka na rollercoaster coasterze, a po takiej dawce emocji żadna kawa nie jest już potrzebna:)

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu