Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Minimaraton „Fantastycznych Zwierząt” z premierą 16 listopada w Multikinie! [ZAKOŃCZONY]

-

ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt to idealna propozycja dla fanów pełnego magii uniwersum serii Harry’ego Pottera: klimatyczny wieczór w stworzonym przez fenomenalną J.K. Rowling tajemniczym świecie czarnoksiężników.

Mamy zaszczyt ogłosić konkurs, który współorganizujemy z Multikinem Kraków. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt z premierą 16 listopada w Multikinie, podczas którego odbędzie się premiera Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda!

Co trzeba zrobić?

Wymień w komentarzu fantastyczne zwierzę i napisz, czemu jest dla Ciebie takie specjalne.

Wygrają dwie najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 14 listopada, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, gdyż jego nieznajomość może skutkować wykluczeniem zgłoszenia do konkursu.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków (zwane dalej Sponsorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 14 listopada 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt z premierą 16 listopada w Multikinie!

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 1 dnia od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowią dwie podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt z premierą 16 listopada w Multikinie! (dwie osoby otrzymają podwójną wejściówkę).

11. Koszt nadania nagród ponosi Sponsor.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie w celu przekazania Sponsorowi informacji o zwycięzcy, któremu należy przypisać wejściówki.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Na wielkim ekranie pojawią się dwie części spin-offu serii o Harrym Potterze, w tym premierowo Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Magiczne zaklęcia, fantastyczne przygody, niecodzienni bohaterowie, świetne efekty specjalne, genialna atmosfera i dobry humor – to wszystko sprawi, że na czas seansu zapomnisz o realnym świecie. W repertuarze:

 • FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ
 • FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDApremierowo!
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – PREMIEROWO!

Specjalny pokaz premierowy!

Najnowsza, wyczekiwana odsłona serii ukazującej tajemniczy świat magii i czarodziejstwa.

Jest rok 1927, kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł schwytać czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Grindelwald odszedł zgodnie z danym słowem, lecz teraz szuka wsparcia, by wynieść czarnoksiężników ponad niemagiczne istoty. Jedyna osoba, która może go powstrzymać to dawny przyjaciel – Albud Dumbledor, pomaga mu jego były uczeń Newt Scamader. Misja splata losy bohaterów znanych z poprzedniej części i wystawia na próbę ich lojalność w niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Fascynująca, magiczna przygoda, która wbija w fotel i z pewnością zachwyci fanów serii.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Pierwsza z zapowiadanych pięciu części spin-offu cyklu o Harrym Potterze J.K. Rowling.

Akcja filmu rozgrywa się w 1926 roku w Nowym Jorku zawładniętym przez tajemniczą, niszczycielską moc grożącą ujawnieniem społeczności czarodziejów. Newt Scamander zatrzymuje się w mieście po powrocie z wielkiej wyprawy. Jego pobyt niespodziewanie zamienia się w niebezpieczną przygodę za sprawą nie-czara Jakuba i ucieczce kilku fantastycznych zwierząt Newta. Sytuacja doprowadza bohaterów do konfrontacji z ciemnymi mocami.

Fantastyczna opowieść pełna magii, oryginalnych bohaterów, świetnego humoru i rewelacyjnych efektów specjalnych.

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

6 komentarzy

 1. Gdy tylko przeczytałem pytanie konkursowe od razu wiedziałem na jakie zwierzę padnie mój wybór. Dla mnie, najbardziej specjalnym fantastycznym zwierzęciem jest Feniks, a konkretniej Fawkes, czyli ukochany ptak Profesora Dumbledore. Najbardziej imponują mi w Fawkesie jego cechy oraz zdolności magiczne. Nie ma chyba stworzenia, które posiada tak niesamowite umiejętności i charakter. Począwszy od uzdrawiających łez, które dwukrotnie wybawiły Harry’ego z opresji, przez niesamowitą siłę, którą wykazał się w Komancie Tajemnic aż po teleportację. Dodając do tego inteligencję, odwagę (w końcu wydziobał oczy Bazyliszkowi!) oraz lojalność mamy przykład wymarzonego towarzysza przygód. Należy również wspomnieć, że te stworzenia dają świetną lekcję życia, pokazując, że nawet gdy jest już bardzo źle, zawsze można odrodzić się z popiołów niczym Feniks.

  Przeczytałem i akceptuję regulamin

  • Hej,
   Nasze gratulacje – wygrałeś!
   Prześlij proszę dane (imię i nazwisko) na redakcja@popbookownik.pl i (jeśli się zgadzasz) napisz nam, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w celu otrzymania nagrody. Bez tej informacji nie będziemy mogli nagrodzić. A nazwisko jest potrzebne do podania w kinie na rezerwację;)

 2. Mój wybór to Niuchacz – słodkie zwierzątko znane z pierwszej części Fantastycznych zwierząt!
  Czemu jest dla mnie specjalne?! Bo jest takie jak … 😉
  Niuchacze, podobnie jak ja są łagodne i przymilne, choć czasem potrafią utrzeć nosa. Te zwierzątka są znane przede wszystkim, że są świetnie w wyszukiwaniu ukrytych skarbów. Ja z kolei świetnie wyszukałam ten konkurs. I w końcu, podobnie jak Niuchacze jestem w stanie zdemolować (zrobić niezły bałagan :D) w bardzo krótkim czasie w swoim mieszkaniu. A do tego trzeba mieć talent!

  Przeczytałam i akceptuje regulamin

 3. Moim ulubionym jest Niffler.
  Niffler jest uroczym zwierzęciem podobnym do dziobaka, o bardzo drogim pokroju. Czarnowłosa kreatura uwielbia wszystko, co błyszczące, co oznacza, że może siać spustoszenie, jeśli znajduje się w pobliżu klejnotów, monet lub skarbów. Ich brzuszki mogą służyć jako pozornie pozbawione dna magazyny.
  Niffler jest zatem moim ulubionym stworzeniem i gdybym miał okazję spotkać się z nim, zrobiłbym to w mgnieniu oka. Jednak kocham każde zwierzę w filmie, ponieważ wszystkie są niesamowite, a J.K Rowling ma niesamowitą wyobraźnię, aby móc stworzyć wszystkie te stworzenia!

  Przeczytałam i akceptuję regulamin

  • Hej,
   Nasze gratulacje – wygrałeś!
   Prześlij proszę dane (imię i nazwisko) na redakcja@popbookownik.pl i (jeśli się zgadzasz) napisz nam, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w celu otrzymania nagrody. Bez tej informacji nie będziemy mogli nagrodzić. A nazwisko jest potrzebne do podania w kinie na rezerwację;)

 4. Przeczytałam i akceptuję regulamin.

  Boginie, wybieram cię!
  Jest to potworek-zjawa (nie powiedziałabym, że zwierzę, to brutalne), którego nikt nigdy nie widział we własnej postaci i w zasadzie może się zmienić w kogokolwiek, a nawet cokolwiek, kogo/ czego dana osoba stojąca przed nim najbardziej się boi.
  Dla mnie jest ciekawe to, że bogin jest niczym rzecz wyjęta z najgorszych koszmarów, w zależności od tego, co siedzi w naszych głowach, jednocześnie będąc postacią najmniej indywidualną (przecież wiecznie zastanawia się, co czują inni). Dużo uczy nas prawy o sobie samych. Mimo, że w świecie magicznym mogłabym go spotkać prawie w każdym niesprzątanym zakamarku domu (czyli u mnie: każdym), to raczej szybko zapomniałabym o odpowiednim zaklęciu. To stowrzenie nie jest przedtawiane jako stanowiące spore zagrożenie, choć nie wiem czemu – jeśli boję się bestii czy zombie, to raczej na pewno szybko bym umarła w starciu z nim.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu