Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Minimaraton Avengers [ZAKOŃCZONY]

-

ENEMEF: Minimaraton Avengers to dwie najnowsze odsłony przygód o nieustraszonych superbohaterach, w tym premiera najnowszej części Avengers: Koniec gry! Na ekranie pojawią się nie tylko tytułowi Avengersi, ale również wielu innych wspaniałych bohaterów z Uniwersum Marvela. Razem zjednoczą siły, aby zawalczyć o ocalenie świata dostarczając przy tym widzom niesamowitych wrażeń. Będą widowiskowe sceny walki, świetne efekty specjalne, dynamiczne zwroty akcji i oczywiście rewelacyjne żarty.

Mamy zaszczyt ogłosić konkurs, który współorganizujemy z Multikinem Kraków. Do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Avengers w Krakowie (26 kwietnia o godzinie 22:00), podczas którego odbędzie się premiera Avengers: Koniec gry!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Który film o superbohaterze Marvela podobał Ci się najbardziej i dlaczego

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 22 kwietnia 2019, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Wręczona zostanie jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Avengers.

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Nagrodę stanowi jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Avengers.

11. Koszt nadania nagród ponosi Multikino Kraków.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po otrzymaniu nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

 

Podczas MINIMARATONU AVENGERS zostaną zaprezentowane dwa filmy:

 • AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC

 • AVENGERS: KONIEC GRYpremierowo!

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

5 komentarzy

 1. Do tej pory wszystkie ekranizacje dzieł Marvela mi się podobały. Każdy superbohater jest rewelacyjny na swój sposób. Są oni świetnymi wzorami i ratującymi świat ludźmi. Ale najbardziej podobał mi się film o Spider-Man’ie. Dlaczego? Ten film pokazuje, że superbohater mimo, że jest uwielbiany przez wszystkich, nie ma perfekcyjnego życia. Powszechnie uważamy, że jak ktoś jest bogaty, ma pieniądze, jest superbohaterem to od razu nie ma żadnych problemów (a na pewno nie te przyziemne). Ale tak nie jest. Ten stereotyp jest złudny – nie można wszystkiego rozwiązać pieniędzy ani super mocami. Film opowiadający o Spider Man’ie pokazuje również ten aspekt życia. Superbohater był w stanie uratować mieszkańców miasta, zapobiec zderzeniu dwóch samolotów, ale nie był w stanie zapobiec śmierci swojej ukochanej.
  Akceptuję regulamin konkursu.

 2. Szkoda, że postawiliście warunek filmu o superbohaterze (ewidentnie nie wchodzą w grę filmy grupowe), bo to przekreśla moich ukochanych Strażników galaktyki. Mam nadzieję, że Groot i Rocket Was za to dojadą 😛
  W takim razie pozostaje Thor: Ragnarok! No cóż, jakoś najbardziej mi do gustu przypadły te szalone, dyskotekowe filmy MCU. W sumie to chyba dobrze, gdyż Ragnarok jest po filmem naprawdę udanym. Sam nie kryłem zdumienia na premierę gdy okazało się, że po dwóch sztywnych i przeciętnych produkcjach (ratowanych oczywiście przez cudowną obsadę!) otrzymaliśmy dzieło tak świeże, wypchane oryginalnym klimatem i asburdalnym humorem. Co istotniejsze mimo postawienia na żarty dokonała się tu świetna przemiana charakteru boga piorunów. Sytuacja przed jaką został postawiony, sprawiła, że nasz drogi Odinson w końcu dorósł i z aroganckiego dzieciaka stał się jednym z moich ulubionych herosów Marvela. Prawdziwym złotem jest jednak nawet nie sam główny bohater, a drugi plan. Tak, mam na myśli naturalnie Valkirię (mam nadzieję, że jeszcze powróci), nieco inny Hulk niż zwykle i oczywiście duet Korg & Miek.

 3. Mój wybór to Iron Man. Dlaczego? Odkąd pierwszy raz go zobaczyłem , wiedziałem że to jest to! W kostiumie niezawodny superbohater, bez dowcipniś z mnóstwem kasy:) Zawsze chciałem być jak on dlatego oglądałem wszystko co jest z nim związane!Piękna willa, garaż super samochodów, skafander Irona Mana z ogromnym potencjałem. Podobnie jak znana marka samochodów, Iron Man to geniusz i cud techniki. Dzięki nowym technologiom i nowinkom technologicznym można wiele zdziałać. Technologia to potencjał nie do pobicia. Może pomóc uciśnionym i potrzebującym pomocy, ale też jest w stanie nieść śmierć. Wszystko zależy od nastawiania bohatera. Jaką wybierze drogę.Tony miał być postacią której nikt nie polubi, był biznesmanem który zarabia na przemyśle zbrojeniowym a po II wojnie światowej dzieci kwiaty byli przeciwni takim działaniom, a dzis wszyscy go uwielbiają. Plus świetna kreacja Tony’ego w MCU, oraz jego zbroje w filmach są genialne .
  Akceptuję regulamin konkursu i pozdrawiam

Comments are closed.

Popularne w tym tygodniu