Wydawnictwo Galakta zapowiedziało dwa nowe tytuły z serii „EXIT: Gra Tajemnic”

0
Do serii EXIT: Gra Tajemnic już wkrótce dołączą dwie nowe gry. Wydawnictwo Galatka zapowiedziało Śmierć w Orient Expressie oraz Zatopiony Skarb w polskiej wersji językowej.

Gry w konwencji escape room’ów stają się coraz bardziej popularne, dlatego ogromnie cieszy nas zapowiedź kolejnych tytułów z serii EXIT: Gra Tajemnic – Śmierć w Orient Expressie oraz Zatopiony Skarb.

Wydawnictwo Galakta zapowiedziało dwa nowe tytuły z serii "EXIT: Gra Tajemnic"EXIT: Gra Tajemnic – Śmierć w Orient Expressie – poziom ekspercki.

Jedno morderstwo, ośmiu podejrzanych. Tak się przypadkiem składa, że na pokładzie pociągu znajduje się także światowej sławy detektyw Achilles Pussot. Jednak z niewiadomego powodu, on także zniknął! Czy przy pomocy jego notatek uda się Wam rozwikłać zagadkę zabójstwa w Orient Expresie zanim pociąg dotrze do Konstantynopola?

Wspólnie rozwiążcie wszystkie zagadki towarzyszące temu tajemniczemu morderstwu i przekażcie złoczyńcę w ręce policji zanim jemu/jej uda się uciec.

 

EXIT: Gra Tajemnic – Zatopiony Skarb – poziom początkujący

Wydawnictwo Galakta zapowiedziało dwa nowe tytuły z serii "EXIT: Gra Tajemnic"

Wyruszacie na niebezpieczną wyprawę, której celem jest odnalezienie legendarnego skarbu Santa Marii. Nie możecie oprzeć się pokusie ogromnego skarbu, który na Was czeka! Jednak w trakcie poszukiwań coś poszło nie tak, i zostaliście uwięzieni w morskich głębinach. Czy uda się Wam rozwikłać zagadki, które skrywa zatopiony wrak?

Jeśli uda się Wam zdobyć rozwiązania wszystkich zadań, odnajdziecie wrak i wydobędziecie skarb, który skrywa Santa Maria. Jeśli się Wam nie powiedzie, prędzej czy później będziecie pogrzebani – w dosłownym znaczeniu tych słów!

Obie gry pojawią się na rynku jeszcze w tym roku!


Źródło: nota wydawcy