Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Maraton Supermocy z premierą „Mrocznych umysłów” [ZAKOŃCZONY]

-

To wyjątkowa noc w mrocznym i tajemniczym świecie nadprzyrodzonych zdolności i niewyjaśnionych zdarzeń. Niesamowity klimat, nadnaturalne siły, paranormalne zjawiska, nadprzyrodzone zdolności, intrygujące tajemnice i tytułowe supermoce gwarantują NOC NIE Z TEJ ZIEMI! Wszystko to za sprawą czterech mrocznych filmów, w tym premiery Mrocznych umysłów, czyli najnowszego dzieła twórców serialu Stranger Things.

Mamy zaszczyt ogłosić konkurs, który współorganizujemy z Multikinem Kraków. Do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Maraton Supermocy w Krakowie (24 sierpnia o godzinie 22:00), podczas którego odbędzie się premiera Mrocznych umysłów!

 

Co trzeba zrobić?

Napiszcie w komentarzu, jaką supermoc chcielibyście mieć. 🙂

Wygra najciekawsza, naszym zdaniem, odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, gdyż jego nieznajomość może skutkować wykluczeniem zgłoszenia do konkursu.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków (zwane dalej Sponsorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 21 sierpnia 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze najciekawszą według niego. Wręczona zostanie jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Maraton Supermocy (wyłoniony zostanie jeden zwycięzca) w Krakowie.

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 1 dnia od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Maraton Supermocy w Krakowie (jedna osoba otrzyma jedną podwójną wejściówkę).

11. Koszt nadania nagród ponosi Sponsor.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie w celu przekazania Sponsorowi informacji o zwycięzcy, któremu należy przypisać wejściówki.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

 

ENEMEF: Maraton Supermocy to idealna okazja dla fanów STRANGER THINGS oraz X-FILES, aby zobaczyć cztery klimatyczne i pełne niezwykłych mocy filmy. W repertuarze:

  • klimatyczne MROCZNE UMYSŁY – premierowo!
  • efektowny X-MEN: PIERWSZA KLASA
  • fenomenalny LOGAN: WOLVERINE
  • niebanalna KRONIKA

 

Mroczne umysły – PREMIEROWO!

Nowy film twórców genialnego serialu Stranger Things, oparty na bestsellerowych powieściach Alexandry Baracken.

Grupa nastolatków w niewyjaśniony sposób zyskuje nadprzyrodzone moce. Ponieważ rząd uznaje ich za zagrożenie, zostają skazani na pobyt w zamkniętym, rządowym obozie. Wśród nich jest szesnastoletnia Ruby, której udaje się uciec. Dziewczyna dołącza do grupy podobnych uciekinierów, razem postanawiają wykorzystać swoje moce, aby walczyć o wolność.

Utrzymany w mrocznym klimacie podobnym do Stranger Things, wciągający i trzymający w napięciu.

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: Pierwsza klasa to efektowny i mroczny film akcji, ukazujący początek sagi X-Men.

Akcja rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku, kiedy konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim był zagrożeniem dla całego świata. Wtedy też odkryto istnienie mutantów. Charles Xavier i Erik Lensherr byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Zanim zostali śmiertelnymi wrogami, przyjaźnili się i połączyli swe siły z innymi mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat.

Dzięki fenomenalnym efektom specjalnym, ale także doskonałej grze aktorskiej, ta część przez wielu uważana jest za najlepszą z całej serii.

Logan: Wolverine

Finalna część przygód Wolverine’a, w której Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę kultowego, nieokrzesanego mutanta.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której mutanci żyją na marginesie ludzkiej społeczności. Logan nie potrafi odnaleźć się w tej rzeczywistości, do tego zaczyna mieć problemy z możliwościami regeneracyjnymi swojego ciała. Zapewnia opiekę schorowanemu mentorowi – Profesorowi X, a ten przekonuje Wolverine’a, aby wziął udział w ostatniej misji, która może ocalić rasę mutantów.

Fenomenalne kreacje aktorskie, świetna akcja i rewelacyjne efekty specjalne sprawiły, że jest to jeden z najlepszych filmów minionego roku.

Kronika

Wyjątkowy film o supermocach w oryginalnej, niespotykanej dla tej tematyki formie mockumentu.

Trzech przyjaciół niespodziewanie zyskuje nadzwyczajne moce – potrafią m.in. przenosić przedmioty siłą umysłu oraz latać. Niepojęte zdolności przybierają na sile i wkrótce ukazują swą mroczną stronę. Chłopcom coraz trudniej zapanować nad sobą, niewinne wybryki stają się coraz bardziej niebezpieczne.

Film ukazuje jasne i ciemne strony nadprzyrodzonych mocy w rękach zwykłych ludzi.

Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Maraton Supermocy z premierą „Mrocznych umysłów” [ZAKOŃCZONY]

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu