Wygraj książkę „Biały Żar” [ZAKOŃCZONY]

-

Razem z Wydawnictwem Fabryka Słów przygotowaliśmy dla was nowy konkurs! Tym razem w naszej zabawie do wygrania egzemplarz książki Biały Żar – 2. tom z serii Ukryte dziedzictwo autorstwa Ilony Andrews w klasycznym wydaniu. Zapraszamy.

Popbookownik objął książkę swoim patronatem.

ilona andrews

Nevada Baylor – szefowa agencji detektywistycznej i głowa rodziny Baylorów – przez całe życie ukrywała swój magiczny talent. Jest żywym wykrywaczem kłamstw, co więcej – potrafi dosłownie wyrwać prawdę z ludzkiego umysłu, a to talent, który lepiej ukrywać, jeśli nie chce się zwrócić uwagi agencji rządowych.

Ale kiedy na szali leży życie dziecka i tylko wyduszenie prawdy z porywacza może je ocalić, Nevada podejmuje decyzję, której przyjdzie jej pożałować. Bo czasami nie ma odwrotu.

Huston wciąż nie doszło do ładu po aferze z Adamem Piercem, groźba krwawego przewrotu nie została zażegnana, a nowe zabójstwa zapoczątkują istną lawinę śmiertelnie niebezpiecznych wypadków.

Tylko ekstremalne okoliczności i prawdziwe niebezpieczeństwo mogłoby pchnąć Nevadę do współpracy z Szalonym Roganem – potężnym Magnusem, mistrzem zniszczenia i facetem, który zaczyna znajomość od porwania i łańcuchów w piwnicy.

Czasami znane szaleństwo jest najbezpieczniejszą z opcji.

Opis pochodzi od wydawcy.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

1 komentarz

  1. Po przeczytaniu pierwszego tomu z serii „Ukryte dziedzictwo” Ilony Andrews pokochałam Nevadę Baylor. Kobieta pewna siebie, niezależna, dążąca zawsze do postawionego przez siebie celu. Nie boi się podejmować kroków, które nie muszą być zgodne z prawem. W końcu kieruje się zasadami, gdzie najpełniej odzwierciedlają to słowa: „Podejmuję takie działania, z których konsekwencjami na brakach, będę mogła spojrzeć w lustro bez poczucia winy”. Myślę że to bardzo dobre podejście, zważając na fakt, że nie wszystko jest zawsze dobrze ściśle uregulowane prawnie. Nie można wszystkiego opisać co, gdzie i jak. Detektyw, który potrafi podjąć nagłą decyzję, to dobry detektyw. Jej silny charakter urzeka, szczególnie w serii, która jest dynamiczna i pełna jazgotu w najmniej spodziewanym momencie. Niewątpliwe jest też to, że pomimo stresujących sytuacji potrafi ona emanować spokojem niczym pokerzysta. Podziwiam jej trzeźwość umysłu i racjonalne podejście, w końcu kobiety szybciej ulegają emocją (przynajmniej ja).
    Nevada to zdecydowanie postać, której nie da się wpasować w kanon znanym nam książkowym detektywom. Uważam jednak, że takiej bohaterki, która stąpa twardo na ziemi, brakowało. Cieszę się, że mogliśmy się z nią zaznajomić. Warto!

    “Akceptuję regulamin”

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu