Wydawnictwo Egmont na 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

W dniach 27-30 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO odbędą się 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 470 wystawców. Zwiedzający, poza możliwością zakupienia nowości wydawniczych, będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz dyskusjach, spotkać się z ulubionymi pisarzami, zdobyć autografy i zagrać w planszówki.

Wydawnictwo Egmont bierze udział w imprezie i zaprasza wszystkich fanów komiksów i gier planszowych do odwiedzenia stoiska nr C54 (Story House Egmont) w hali Wisła, gdzie będzie można kupić je z 25% rabatem. W sobotę swoje albumy na stoisku podpisywać będą Berenika Kołomycka, autorka serii Malutki Lisek i Wielki Dzik oraz Magdalena „Meago” Kania i Maciej Kur – twórcy komiksów Delisie, Emilka Sza i Kajko i Kokosz. Opowieści z Mirmiłowa.

W sobotę 29 października w godzinach 12:00-14:00 na stoisku Berenika Kołomycka będzie podpisywała najnowszy tom serii komiksowej Malutki Lisek i Wielki Dzik zatytułowany Trzy słowa. Na targach będą dostępne również pozostałe albumy o uroczych zwierzątkach z dolinki.

Również w sobotę, od godziny 15:00 na stoisku wydawnictwa Egmont będzie można spotkać Magdalenę „Meago” Kanię oraz Macieja Kura. Twórcy Emilki Sza, przepysznej serii Delisie oraz jednej z historii w albumie Rozróby i romanse z cyklu Kajko i Kokosz. Opowieści z Mirmiłowa będą podpisywali komiksy do godziny 17:00.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to cykliczna impreza promująca czytelnictwo, organizowana od 1997 r. w Krakowie. W tym roku organizatorzy zapraszają zwiedzających do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9, w dniach 27-30 października, od godziny 10:00. Wstęp na targi jest płatny. Szczegółowe informacje dla zwiedzających znajdują się na stronie https://ksiazka.krakow.pl/

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu