Dziś premiera gry ,,WWE 2K22″

Gra WWE 2K22 dostępna jest do kupienia w dwóch edycjach – Standard Edition i Deluxe Edition.

Dziś premiera gry ,,WWE 2K22"Oprócz gry WWE 2K22 edycja Deluxe zawiera Undertaker Immortal Pack, w skład którego wchodzi przepustka sezonowa do wszystkich pięciu popremierowych pakietów DLC, pakiety MyRISE Mega-Boost i SpuerCharger oraz limitowana zawartość WWE SuperCard. Dodatkowo gracze, którzy zakupią edycję Deluxe w wersji na konsole PlayStation 5 lub Xbox Series X otrzymają również pakiet Starrcade ’96 Rey Mysterio Pack.

„Ostatnie dwa lata były pełne skupienia i pasji ze strony niesamowitego zespołu Visual Concepts, który postawił sobie za cel stworzenie gry WWE, która dostarczy tego, o co prosili fani” – powiedział Greg Thomas, prezes Visual Concepts. „WWE 2K22 i wszystkie jego osiągnięcia są bezpośrednim wynikiem ciężkiej pracy i energii zespołu nad budową ogromnej gry z długą i bogatą historią. Jestem bardzo dumny z tego co udało nam się osiągnąć.”

 W WWE 2K22 powracają popularne tryby gry oraz wprowadzane są zupełnie nowe:
  • 2K Showcase z udziałem Reya Mysterio. Gracze będą mogli na nowo przeżyć kultowe momenty z najsłynniejszych pojedynków Mysterio, które odbyły się w ciągu jego 20-letniej kariery w WWE. Oprawę walk stanowić będą wywiady z zapaśnikiem w stylu dokumentalnym, które dzięki wykorzystanej technologii Slingshot płynnie przekształcą się z materiału filmowego do rozgrywki.
  • MyGM pozwoli wcielić się w rolę dyrektora generalnego organizacji zapaśniczej, w celu zbudowania największej marki wrestlingowej na świecie. Wybieranie odpowiednich zapaśników, planowanie pojedynków, urozmaicanie walk to tylko niektóre z zadań, jakie czekają na graczy w świecie sportowej rozrywki.
  • W trybie MyFACTION gracze będą mogli zebrać, zarządzać i ulepszać swoją własną czteroosobową frakcję, której prowadzenie dostarczy wielu wyzwań dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom.
  • MyRISE gracze wytyczają swoją własną ścieżkę od początkującego debiutanta w WWE Performance Center, przez supergwiazdę do niezapomnianej legendy zapasów. Dzięki unikalnym fabułom w dywizji męskiej i żeńskiej gracze napotkają na swojej drodze wiele gwiazd WWE
  • Tryb Universe zaoferuje pełną personalizację rozgrywki WWE po najdrobniejsze szczegóły, pozwalając na kontrolowanie wydarzeń transmitowanych na żywo, wyników rywalizacji, prowadzenie marek, tworzenie własnych zapaśników, aren, wydarzeń i wiele więcej.
  • Creation Suite gracze mogą stworzyć siebie lub stać się kimś zupełnie innym, mając do wyboru niezliczoną liczbę szczegółowych opcji. Tryb pozwoli podzielić się swoją twórczością z innymi użytkownikami w WWE 2K22 dzięki międzyplatformowej funkcji udostępniania.

https://www.youtube.com/watch?v=BUqLR6Msvg8

GrafikaCenega
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu