Dziś premiera gry ,,Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventures”

Animowany hit Sony Pictures Animation wyrusza na nową przygodę w grze wideo z Drakiem, Mavis i resztą bandy!
Hotel Transylwania
Hotel Transylwania

Hotel Transylwania to jedna z najbardziej udanych serii filmów oryginalnych Sony Pictures Animation, której pierwsze trzy części osiągnęły łączny wynik box office w wysokości ponad 1,3 miliarda dolarów. Ostatni rozdział serii, Hotel Transylwania: Transformacja, został wydany wyłącznie na Amazon Prime Video w styczniu 2022 roku.

W grze Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventures zagłębisz się w unikalnych światach opartych na klasycznych bajkach, takich jak Czerwony Kapturek, Ali Baba i czterdziestu rozbójników i Nowe szaty cesarza, ale podkręconych w upiornym stylu Hotelu Transylwania! Zostań Czerwonym Kapturkiem Mavis i uważaj na Wielkiego Złego Wilka Wayne’a. Zbieraj cenne drobiazgi dla Króla Rozbójników, aby wejść do Jaskini Skarbów. Rozwiązuj zagadki, które odblokują zrujnowane świątynie i znajdź Nowe Szaty Cesarza Blobbyego.

NEWSY

Nasi ulubieńcy

Wciel się w postać Draka i Mavis, z których każdy ma swoje własne wampirze umiejętności, takie jak super siła, moce unieruchamiające, super skoki i inne. Odkryj pokręcone światy z bajek i pokonuj stwory, które nawiedzają każdy rozdział. Gracze mogą spotkać również na swojej drodze inne słynne postacie z Hotelu Transylwania! Johnny, Murray, Wayne oraz pozostali bohaterowie poprowadzą graczy do wykorzystania swoich specjalnych zdolności, wykonania ekscytujących zadań, przebiegłych wyzwań, diabelskich zagadek i odnalezienia ukrytych przedmiotów. 

GrafikaCenega
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu