„Wszystko wszędzie naraz” w Cinema City

15 kwietnia premierę będzie miał film Wszystko wszędzie naraz. Zgodnie z tytułem – łatwiej powiedzieć, czego w tej produkcji nie ma niż wymieniać gatunki filmowe, które obejmuje.

Dzieło totalne spółki Daniels, czyli Daniela Kwana i Daniela Scheinerta, z niezwykłą Michelle Yeoh w roli głównej, opiera się na koncepcji nieskończonej liczby przecinających się ze sobą światów, w których równolegle toczy się życie głównej bohaterki. Poza tym oszałamiającym widowiskiem widzowie Cinema City będą mogli w nadchodzących dniach zobaczyć pokazy przedpremierowe filmów Sonic 2: Szybki jak błyskawica, Gdzie jest Anne Frank oraz Nieznośny ciężar wielkiego talentu.

Wszystko wszędzie naraz to niezwykły film łączący kino akcji, komedię i science-fiction, który jednocześnie pokazuje kwestie społeczne i problemy życia emigrantki, granej brawurowo przez znaną z Przyczajony tygrys, ukryty smok Michelle Yeoh. Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku trafia przypadkowo na klucz do „multiwersum” – sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła, od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Gdy pojawią się mroczne siły, bohaterka wykorzystuje wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić najważniejsze – swoją rodzinę. Niezwykłe sceny sztuk walki, lekki humor, sporo refleksji, ogrom fantazji dają ostatecznie porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie było.

Pokazy przedpremierowe w poświątecznym tygodniu

Aż trzy tytuły będzie można zobaczyć w Cinema City przed oficjalną datą premiery. 19 kwietnia, w 79. rocznicę wybuchu Powstania w getcie warszawskim, w wybranych kinach pokazana zostanie animacja Gdzie jest Anne Frank. Film został wyreżyserowany przez Ariego Folmana, twórcę nominowanego do Oscara Walca z Baszirem. 18 i 19 kwietnia we wszystkich kinach odbędą się pokazy filmu familijnego Sonic 2: Szybki jak błyskawica, szalonej komedii akcji z uwielbianym na całym świecie niebieskim jeżem. Natomiast 21 kwietnia wszyscy klubowicze Unlimited będą mogli wziąć udział w specjalnych pokazach filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu z Nicolasem Cagem, wcielającym się na ekranie w samego siebie. Wydarzenia organizowane wyłącznie dla posiadaczy kart Unlimited są jedną z korzyści uczestnictwa w programie, do którego można przystąpić w każdej chwili, a do końca czerwca korzystając z opcji na 3 miesiące.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu