Wspomnienia gangstera – Janusz Chabior w „Mafii”?

Z okazji premiery gry, Cenega przygotowała specjalny klip wideo, w którym pan Janusz Chabior – aktor znany z takich produkcji jak: Botoks, Ślepnąc od świateł czy Made in Poland – daje swój popis aktorski w zapowiedzi Mafii.

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawiły się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstała na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze są również inne ulepszenia. Również dzisiaj w sprzedaży ukazała się Mafia: Trylogia – jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech różnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce.

Poniżej znajdziecie teaser, w którym aktor wziął udział:

Dodajemy również zdjęcia z kulis nagrywania teaseru.

Źródłonota prasowa
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu