Aldis Hodge zagra Hawkmana w filmie DC „Black Adam”

Aldis Hodge poszybuje w górę jako superbohater DC Comics – Hawkman – w produkcji New Line: Black Adam – potwierdza Variety.

Aktor – który ostatnio zagrał w Niewidzialnym człowieku i zdobył uznanie za swoją nadchodzącą rolę Jima Browna w Jednej nocy w Miami – negocjuje dołączenie do filmu, w którym Dwayne Johnson wcieli się w tytułowego antybohatera.

Ze swoimi masywnymi skrzydłami, hełmem przypominającym jastrzębia i magiczną maczugą, Hawkman był regularną – choć zawiłą – obecnością w DC Comics od czasu swojego debiutu w 1940 roku, ale postać nigdy tak naprawdę nie przekształciła się w fabułę na żywo. Podczas wirtualnego wydarzenia DC FanDome w zeszłym miesiącu Johnson drażnił się, że Hawkman zadebiutuje w filmie Black Adam w ramach Justice Society, razem z Atom Smasher, Doctor Fate i Cyclone, rolami, które jeszcze nie zostały obsadzone.

Premierę filmu zaplanowano na 21 grudnia 2021 roku.

ŹródłoVariety
GrafikaVariety
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu