„Wilk” – dwa odcinki specjalne tylko w Audiotece

Już 17 lutego w serwisie CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM zadebiutuje Wilk 2 – druga część uniwersalnej opowieści o kryzysie tożsamości i dorastaniu. Zanim jednak widzowie poznają nowe postaci, będą mogli wrócić na chwilę do losów bohaterów pierwszego sezonu. Wszystko dzięki dwóm, specjalnym odcinkom audio, dostępnych wyłącznie w aplikacji Audioteki już 14 i 17 lutego.

Bohaterami pierwszego sezonu miniserialu Wilk byli: Tymon (Sebastian Dela) i Ada (Wiktoria Supryn) oraz Bedoes (Janek), a towarzyszyły im gwiazdy polskiego kina – Agata Kulesza, Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki oraz Grzegorz Małecki. Drugi sezon to nowi bohaterowie i nowa historia. Bohaterką Wilka 2 jest 20-letnia Iga, która stoi na granicy świata skostniałych zasad i zbuntowanych młodych, marzących o nowym porządku. W główną rolę wciela się Waleria Gorobets, a na ekranie towarzyszą jej: Jessica Polak, Hubert Urbański, Kuqe 2115, Tromba oraz Bedoes.

Nicią łączącą obie części, będą dwa specjalne odcinki audio, dostępne wyłącznie dla użytkowników Audioteki, z których pierwszy będzie dostępny jeszcze przed premierą Wilka 2. W pierwszym pt. Szczęśliwe zakończenie poznamy dalsze losy Ady i Sebastiana oraz nieznane dotąd wątki. Natomiast w drugim odcinku pt. Szkoła życia słuchacze będą mieli okazję poznać jednego z nowych bohaterów drugiego sezonu, a także przekonać się, co łączy obie części.

Scenariusze odcinków napisali Ewa Betlewska, Michał Wojciechowski i Jan Dybus, a reżyserią zajął się Grzegorz Drojewski. Premiera pierwszego odcinka słuchowiska już 14 lutego, a kolejnego trzy dni później, w dniu premiery drugiego sezonu Wilka, który 17 lutego pojawi się w serwisie CANAL+ online oraz na antenie na CANAL+ PREMIUM.

Pierwszy odcinek dostępny jest pod TYM LINKIEM.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu