„The Ark” – nowy survival science fiction na SCI FI

The Arc to jedna z najgłośniejszych premier w tym roku, proponowanych przez kanał SCI FI.

Serial od ponad roku nosi miano najbardziej oczekiwanej produkcji, co dodatkowo podkreśla prestiż scenarzystów zaangażowanych w całe przedsięwzięcie. Dean Devlin i Jonathan Glassner, którzy stworzyli takie hity jak Dzień Niepodległości, Godzilla, Gwiezdne Wrota – zarówno film, jak i serial, są producentami wykonawczymi i wspólnie odpowiadają za scenariusz do The Arc.

The Ark zobaczymy międzygalaktyczne podróże, które nie będą lekkie i przyjemne. Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości odległej o 100 lat, na pokładzie Ark One – kosmicznego statku, który niesie ze sobą ostatnią nadzieję ludzkości na przetrwanie. Kiedy statek ponosi ciężkie straty, pozostali pasażerowie muszą połączyć siły i wspólnie wykonać misję znalezienia nowego domu na odległej o ponad rok planecie.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu