Wielki powrót serialu „Frasier”! Już w listopadzie wyłącznie w SkyShowtime

Kelsey Grammer wraca w tytułowej roli w nowym serialu Frasier, który od 3 listopada będzie można oglądać wyłącznie w SkyShowtime.

Już 3 listopada w SkyShowtime odbędzie się premiera nowego serialu FrasierTego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji, a kolejne odcinki będą pojawiać się co piątek. W serialu dostępnym na wyłączność w SkyShowtime, Kelsey Grammer ponownie wciela się w tytułową rolę Frasiera Crane’a, która przyniosła mu nagrodę Emmy.

Poza Grammerem w nowym serialu występują Jack Cutmore-Scott jako Freddy, syn Frasiera, Nicholas Lyndhurst jako Alan, dawny znajomy Frasiera ze studiów, a teraz profesor uniwersytetu, Toks Olagundoye jako Olivia, współpracownica Alana i dziekan wydziału psychologii, Jess Salgueiro jako Eve, współlokatorka Freddy’ego oraz Anders Keith jako David, bratanek Frasiera.

Scenariusz Frasiera napisali Chris Harris (How I Met Your Mother) i Joe Cristalli (Life in Pieces), będący jednocześnie – obok Kelseya Grammera, Toma Russo i Jordana McMahona – producentami wykonawczymi. Serial został wyprodukowany przez CBS Studios we współpracy z wytwórnią Kelseya Grammera, Grammnet NH Productions. Pierwsze dwa odcinki wyreżyserował legendarny reżyser i twórca telewizyjny, James Burrows, najlepiej znany jako współtwórca, producent wykonawczy i reżyser cenionego przez krytyków serialu Cheers, a także oryginalnego Frasiera oraz seriali Will & Grace i Dear John. Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.

W tym roku mija 30 lat od telewizyjnej premiery oryginalnego Frasiera, który nadal jest rekordzistą pod względem otrzymania największej liczby nagród Emmy dla serialu komediowego – produkcja została nagrodzona tą statuetką aż 37 razy i zdobyła 107 nominacji do tej nagrody. Wszystkie sezony serialu można również obejrzeć w SkyShowtime.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu