„Westworld” – sezon 4. na DVD

Popbookownik objął DVD Westworld swoim patronatem.

Westworld to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Fascynująca opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. Czwarty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu, ukaże się na DVD już 7 grudnia.

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym każdy może spełnić swoje najbardziej mroczne fantazje. To sprawia, że przestrzeń rozrywki w jednej chwili może zamienić się w najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi. Park skonstruowany przez genialnego naukowca Roberta Forda i pomagającego mu w tym niezwykłym projekcie Bernarda Lowe’a (Jeffrey Wright) staje się wspaniałym miejscem, w którym każdy może stać się tym, kim zawsze pragnął być i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z „hostami” – androidami. Jednak szybko okazuje się, że za kulisami całego tego przedsięwzięcia nie wszystko jest tak wspaniałe, jak chcielibyśmy wierzyć.

W czwartym sezonie serialu powracają dobrze już znane z poprzednich odsłon postacie. Poza Jeffreyem Wrightem, zobaczyć możemy również Evan Rachel Wood, tym razem jako Christinę, Eda Harrisa powracającego do swojej roli tajemniczego mężczyzny w czerni, będącego uosobieniem zła, czy w końcu Jamesa Marsdena jako niezwykle przystojnego i sprawnie posługującego się bronią Teddy’ego Flooda. Ale znalazło się też miejsce na wprowadzenie nowej postaci. Zagrana przez wyróżnioną Oscarem® na ubiegłorocznej gali Ariana DeBose wcieliła się w Mayę – przyjaciółkę Christiny.

Akcja czwartego sezonu rozgrywa się siedem lat po zakończeniu długotrwałej wojny w wyniku której ludzie stali się wreszcie wolni. A przynajmniej tak im się wydawało… Wraz z rozwojem historii, bohaterowie zaczną zauważać, że nie do końca mogą ufać swojej percepcji, a serial po raz kolejny postawi pytania o miejsce człowieka w świecie, porządek społeczny oraz znaczenie sztucznej inteligencji w społeczeństwach przyszłości. Twórcy raz jeszcze zdołali udowodnić, że nadal są w stanie zaskakiwać, a zrealizowany przez nich serial nie przestaje być jedną z najciekawszych telewizyjnych produkcji science-fiction ostatnich lat.

Westworld do tej pory aż dziewięciokrotnie został wyróżniony nagrodą Emmy®. Czwarty sezon zadebiutuje w wydaniu DVD już 7 grudnia.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu