„Warrior Nun” znów w akcji – trailer 2-ego sezonu

Platforma Netflix udostępniła finalny trailer drugiego sezonu Warrior Nun. Fani długo musieli czekać na kolejne przygody Avy ukazujące jak wypełnia swe przeznaczenie w zakonie wojowniczek, jednak premiera już niedługo. 

Po dwóch latach oczekiwań młoda członkini zakonu wojowniczek Ava powraca w drugim sezonie Warrior Nun. Przedstawione zostaną następstwa pierwszego spotkania zespołu z Adrielem, który używa swoich mocy, by przebrać się za anioła i zdobyć przychylność publiczności. Ava i reszta drużyny muszą znaleźć sposób na pokonanie go, podczas gdy Ava kontynuuje szkolenie, aby opanować swoje talenty jako nosicielka aureoli.

.

Oparta na serii powieści graficznych stylizowanych na mangę Bena Dunna o tej samej nazwie, serial Warrior Nun został stworzony przez Simona Barry’ego, który jest również jego scenarzystą, showrunnerem i producentem wykonawczym.

Warrior Nun Areala została po raz pierwszy opublikowana w 1994 roku przez Antarctic Press i w jej skład wchodzi już 17 serii, w tym The Crimson Nun, Areala: Angel of War i najnowszą, No Justice for Innocents. W serialu w główną rolę wciela się Alba Baptista.

Premiera drugiego sezon już 10 listopada.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu