Walka ojca z synem w zwiastunie „Succession”

Kolejny sezon serialu od HBO, Succession ma się ukazać jesienią tego roku, tymczasem HBO wypuściło nowy zwiastun prezentujący rodzinne zmagania i skutki dramatycznego zakończenia drugiego sezonu.

Po tym, jak Kendall Roy (Jeremy Strong) w końcu przeciwstawił się swojemu ojcu, Loganowi Royowi (Brian Cox), trzeci sezon najwidoczniej  koncentruje się na skutkach tej  sytuacji. Rodzinę Royów czeka prawdziwa walka o władzę, w którą uwikłani zostaną wszyscy jej członkowie.

Serial opowiada historię rodziny Royów – Logana i jego czwórki dzieci – którzy kontrolują jeden z największych koncernów medialnych i rozrywkowych na świecie.

W trzecim sezonie, patriarcha rodu, Logan Roy, po tym jak wpadł w zasadzkę stworzoną przez swojego zbuntowanego syna Kendalla pod koniec drugiego sezonu, toczy grę o rodzinne, polityczne i finansowe sojusze, gdy zaciekła korporacyjna bitwa grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

W nowym sezonie gościnnie wystąpią Sanaa Lathan jako Lisa Arthur, Linda Emond jako Michelle-Anne Vanderhoven oraz Jihae Kim jako Berry Schneider.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu