“Uncharted” – zdjęcia do filmu ruszą już niedługo… Co z reżyserem?

0
Film Uncharted na podstawie popularnej gry wideo, został zapowiedziany już jakiś czas temu. Nieustannie jednak produkcja napotyka jakieś kłopoty. Już wkrótce aktorzy mają wejść na plan, ale… Wciąż nie ma reżysera.

Ci, którzy śledzą losy filmu doskonale wiedzą, że stracił on już sześciu reżyserów. Ostatni z nich, Travis Knight, nie mógł podjąć się projektu ze względu na problemy z napiętym harmonogramem Toma Hollanda. Niemniej, reżyser chciał rozpocząć prace na planie za kilka miesięcy i Sony postanowiło się tego trzymać.

Jak potwierdził podczas rozmowy z dziennikarzami IGN, Tom Holland (odtwórca głównej roli), filmowe przygody Drake’a będą kręcone już za około 4 tygodnie w Berlinie.

Aktor przy okazji zdradził, że film przedstawi „młode i świeże spojrzenie” na bohatera i do pewnego stopnia będzie czerpać z historii zawartej w grze Uncharted 4: Kres złodzieja. Gracze mogą liczyć także na kilka pięknych lokacji:

Nie mieliśmy zbyt częstej okazji spotkać go [Drake’a] gdy był młodszy. Ale to będzie niesamowity film na skalę globalną. Będziemy podróżować po świecie. Zobaczymy przepiękne miejsca. Mark Wahlberg i ja spędzimy razem wspaniałe lato.

W związku z planowanymi zdjęciami, Sony musi jak najszybciej znaleźć nowego reżysera. Wkrótce więc poznamy jego nazwisko.

Film Uncharted jest obecnie datowany na 5 marca 2021 roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.