Loki powraca w trailerze drugiego sezonu

Długowyczekiwany powrót serialu Loki o ulubionym antybohaterze z MCU coraz bliżej. Disney+ podzielił się właśnie z widzami trailerem zapowiadającym drugi sezon. 

W serialu występują Tom Hiddleston jako Loki, Sophia Di Martino jako Sylvie, Owen Wilson jako Mobius, Gugu Mbatha-Raw jako Judge Renslayer i Wunmi Mosaku jako Hunter B-15. Oprócz zapowiedzianego już wcześniej Ke Huy Quana, w drugim sezonie pojawią się także Rafael Casal i Kate Dickie.

Fani ostatni raz widzieli Boga Psot kiedy to po rozstaniu z Sylvie znalazł się w pułapce innej alternatywnej rzeczywistości TVA.

Sezon 2 jest reżyserowany przez Justina Bensona i Aarona Moorheada, którzy niedawno nakręcili serię Moon Knight. Duet zastąpi Kate Herron, która pozostanie jednak w projekcie jako jego producentka. Głównym scenarzystą i producentem wykonawczym jest natomiast Eric Martin. Producentami wykonawczymi nowej części są więc Martin, Hiddleston i główny scenarzysta sezonu 1, Michael Waldron.

Premiera sezonu 2 zapowiedziana jest na 6 października.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu