Ubisoft Forward bez tajemnic. Nowe zwiastuny i pokazy rozgrywki

0
Kolejna konferencja za nami. Tym razem dowiedzieliśmy jakie plany wydawnicze ma firma Ubisoft.

Zgodnie z oczekiwaniami Ubisoft przygotował prezentacje swoich najnowszych gier, na widok których trudno mówić o zaskoczeniu.

Wszystkie trzy najgorętsze tytuły (Assasin’s Creed: Valhalla, Far Cry 6, Watch Dogs Legion) trafiły do sieci wcześniej i zgodnie z doniesieniami ukażą się odpowiednio 17 listopada 2020, 18 lutego 2021 i 29 października 2020 r.

Co ciekawe za powstanie zwiastuna do Watch Dogs Legion odpowiedzialny jest Alberto Mielgo, amerykański animator, który współtworzył film Spider-Man: Into the Spider- Verse.

Oprócz tego potwierdzono, że nowy battle royale Hyper Scape wchodzi w fazę otwartych beta testów, które będą dostępne także dla polskich graczy.

Podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ma już 60 milionów graczy. Niestety, nie zaprezentowano żadnych nowych szczegółów odnośnie kooperacyjnego spin-offa Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine, Skull and Bones czy Beyond Good and Evil 2.

Ostatnie zapowiedzi dotyczyły gier mobilnych, które za jakiś czas maja się ukazać na App Store i Google Play, a już teraz można się wstępnie rejestrować czyli Brawlhalla, Might and Magic Era of Chaos oraz Tom Clancy’s Elite Squad (premiera 27 sierpnia).

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.