„Two Point Campus” zadebiutuje już w maju!

Cenega ogłosiła oficjalną datę premiery gry Two Point Campus, symulatora w którym stworzycie uniwersytet swoich marzeń.

W Two Point Campus będziesz mógł zbudować uniwersytet swoich marzeń oraz podarować studentom niezwykłe przygody, niezapomniane relacje, ciekawe zajęcia pozalekcyjne i oczywiście… kształcenie na najwyższym poziomie. Szczęśliwi studenci i dobre oceny doprowadzą do wzrostu prestiżu Uczelni, co oznacza, że będziesz mógł zapisać więcej uczniów i zupełnie przypadkowo zarobić więcej pieniędzy…

Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County korzystają z wielu dziwnych i wspaniałych kursów, takich jak Gastronomia, gdzie nauczą się jak zrobić ponadgabarytowe przysmaki kulinarne. Bardziej technologicznie nastawieni uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach z robotyki, gdzie wraz z nauczycielami mogą budować gigantyczne roboty. Każdy uczeń ma swoje unikalne cechy charakteru, więc musisz zadbać o zaspokojenie wszystkich potrzeb, aby studenci zdobyli dobre wykształcenie i przynosili dumę Twojej uczelni.

Podobnie jak Two Point Hospital, Two Point Campus jest czarującym, przystępnym i złożonym symulatorem zarządzania, ale tym razem będziesz mógł zbudować od podstaw kampus uniwersytecki. Projektuj stylowe akademiki dla swoich studentów, układaj ozdobne ścieżki i lasy oraz upiększaj swój Kampus za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi, aby zbudować własne edukacyjne arcydzieło.

Zacznij przygotowania do nowego semestru już teraz oglądając zwiastun:

Tytuł ukaże się 17 maja 2022 roku na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej (napisy).

Więcej informacji na temat Two Point Campus znajdziesz na stronie www.twopointcampus.com, gdzie już dziś możesz zapisać się na County Pass, który odblokowuje w momencie premiery najbardziej poszukiwany darmowy przedmiot w grze: Złotą Toaletę!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu