„Two Point Campus” zadebiutuje już w maju!

Cenega ogłosiła oficjalną datę premiery gry Two Point Campus, symulatora w którym stworzycie uniwersytet swoich marzeń.

W Two Point Campus będziesz mógł zbudować uniwersytet swoich marzeń oraz podarować studentom niezwykłe przygody, niezapomniane relacje, ciekawe zajęcia pozalekcyjne i oczywiście… kształcenie na najwyższym poziomie. Szczęśliwi studenci i dobre oceny doprowadzą do wzrostu prestiżu Uczelni, co oznacza, że będziesz mógł zapisać więcej uczniów i zupełnie przypadkowo zarobić więcej pieniędzy…

Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County korzystają z wielu dziwnych i wspaniałych kursów, takich jak Gastronomia, gdzie nauczą się jak zrobić ponadgabarytowe przysmaki kulinarne. Bardziej technologicznie nastawieni uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach z robotyki, gdzie wraz z nauczycielami mogą budować gigantyczne roboty. Każdy uczeń ma swoje unikalne cechy charakteru, więc musisz zadbać o zaspokojenie wszystkich potrzeb, aby studenci zdobyli dobre wykształcenie i przynosili dumę Twojej uczelni.

Podobnie jak Two Point Hospital, Two Point Campus jest czarującym, przystępnym i złożonym symulatorem zarządzania, ale tym razem będziesz mógł zbudować od podstaw kampus uniwersytecki. Projektuj stylowe akademiki dla swoich studentów, układaj ozdobne ścieżki i lasy oraz upiększaj swój Kampus za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi, aby zbudować własne edukacyjne arcydzieło.

Zacznij przygotowania do nowego semestru już teraz oglądając zwiastun:

Tytuł ukaże się 17 maja 2022 roku na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej (napisy).

Więcej informacji na temat Two Point Campus znajdziesz na stronie www.twopointcampus.com, gdzie już dziś możesz zapisać się na County Pass, który odblokowuje w momencie premiery najbardziej poszukiwany darmowy przedmiot w grze: Złotą Toaletę!

Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu