Trailer remake’u Cheaper by the Dozen

Walt Disney Studios wypuściło oficjalny zwiastun Cheaper by the Dozen, nadchodzącego współczesnego remake’u klasycznej komedii familijnej z 2003 roku, w której występują Gabrielle Union i Zach Braff.

Trailer oraz grafika promocyjna przedstawia małżeństwo, które stara się jak najlepiej zarządzać życiem domowym, nie jest to łatwe zadanie gdy ma się dziesięcioro dzieci.

Produkcja opisywana jest jako świeże spojrzenie na film z 2003 roku. Cheaper by the Dozen opowiada zabawną i wzruszającą historię o hałaśliwych wyczynach 12-osobowej rodziny Bakersów, którzy mają gorączkowe życie domowe, jednocześnie prowadząc rodzinny biznes.

Trailer remake'u Cheaper by the Dozen

W filmie występują Gabrielle Union, Zach Braff, Erika Christensen, Timon Kyle Durrett, Journee Brown, Kylie Rogers, Andre Robinson, Caylee Blosenski, Aryan Simhadri, Leo Abelo Perry, Mykal-Michelle Harris, Christian Cote, Sebastian Cote i Luke Prael.

Film wyreżyserowała Gail Lerner na podstawie scenariusza producenta Kenyi Barrisa i Jenifer Rice-Genzuk, opartego na powieści Franka Bunkera Gilbretha Jr. i Ernestine Gilbreth Carey z 1948 roku.

W oryginale z 2003 roku wystąpili Steve Martin i Bonnie Hunt, których bohaterowie zmagali się z wychowywaniem dwunastu dzieci, w tym aktorami Piper Perabo, Tomem Wellingiem, Hilary Duff i Alison Stoner. Pomimo słabego odbioru przez krytyków, był w stanie zarobić na całym świecie ponad 190 milionów dolarów.

Film będzie dostępny do streamingu w piątek, 18 marca.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu