Teaser nowego serialu Apple z Elisabeth Moss

Apple TV+ udostępniło pierwszy teaser Shining Girls, nadchodzącego metafizycznego thrilleru, w którym występuje zdobywczyni nagrody Emmy Elisabeth Moss.

Zapowiedź, którą możecie obejrzeć poniżej, pokazuje pierwsze spojrzenie na główną bohaterkę Kirby Mazrachi, która rozpoczyna dochodzenie po tym, jak dowiaduje się, że osoba odpowiedzialna za traumatyczny atak na jej osobę jest powiązana z niedawnym morderstwem.

Oparta na bestsellerowej powieści Lauren Beukes, Shining Girls podąża za Kirby Mazrachi, archiwistki z Chicago, której dziennikarskie ambicje zostały wstrzymane po brutalnym ataku. Kiedy Kirby dowiaduje się, że niedawne morderstwo odzwierciedla jej sprawę, współpracuje z doświadczonym reporterem Danem Velazquezem, aby odkryć tożsamość napastnika. Gdy zdają sobie sprawę, że rzeczywiście oba przypadki są nierozerwalnie ze sobą powiązane, ich osobiste traumy pozwalają napastnikowi kobiety wyprzedzać ją o krok.

W serialu w antagonistkę wciela się zdobywczyni nagrody Emmy i Złotego Globu Elisabeth Moss (Opowieść podręcznej). Dołączają do niej Jamie Bell (Rocketman), Wagner Moura (Narcos), Phillipa Soo (Hamilton) i Amy Brenneman (Private Practice).

Oprócz roli głównej, Moss pełni też funkcję reżysera oraz producenta wykonawczego za pośrednictwem jej sztandaru Love & Squalor Pictures. Funkcję tą piastować będzie również Leonardo DiCaprio, Jennifer Davisson i Michael Hampton z Appian Way oraz Lindsey McManus z Love & Squalor, Michelle MacLaren i Rebecca Hobbs z MacLaren Entertainment.

Produkcja ma zadebiutować w piątek 29 kwietnia z pierwszymi trzema odcinkami, następnie każdy kolejny odcinek będzie miał premiery w każdy piątek.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu