Tome Cruise powraca jako Ethan Hunt w IMAX, 4DX i ScreenX

Brawurowe sceny akcji, niesamowite efekty kaskaderskie i emocje wbijające w fotel, a to wszystko w najnowszej części kultowej sagi Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One. Cinema City pogłębia filmowe wrażenia, dzięki pokazom w unikatowych formatach IMAX, 4DX oraz ScreenX. Drugą premierą jest familijna, przygodowa animacja Między nami żywiołami, włączona do Oferty Rodzinnej. Od 14 do 16 lipca pokazywany będzie też przedpremierowo film Alibi.com 2, kontynuacja znanych widzom szalonych przygód i komicznych zwrotów akcji.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF wyruszają na swoją najniebezpieczniejszą misję: muszą wytropić przerażającą nową broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie ona w niepowołane ręce. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony przyjąć do wiadomości, że nic nie jest ważniejsze niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy. Każda sekunda filmu zabiera widza w wir niebezpieczeństwa, gdzie każda decyzja wpływa na los i bezpieczeństwo świata. W filmie obok plejady hollywoodzkich gwiazd występuje również Marcin Dorociński. Efekty wizualne, w tym niesamowity wyczyn kaskaderski Toma Cruisa, podziwiać można najpełniej dzięki seansom w formatach IMAX, 4DX i ScreenX.

Między nami żywiołami

Emocjonująca i wzruszająca opowieść o relacjach dla najmłodszych widzów. W mieście Żywiołów mieszkają przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Na co dzień nie łączy ich zbyt wiele, ale splot okoliczności sprawia, że Iskra – twarda, wygadana i wybuchowa dziewczyna zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie.

W wybranych kinach Cinema City widzowie zobaczą historię rodzinną widzianą oczami dwunastoletniej Sofii, której pozornie nudne wakacje zmieniają się w doświadczenie, które odwraca życie do góry nogami. Lato, kiedy nauczyłam się latać to czuła opowieść o dorastaniu i pojednaniu.

Cały czas trwa także wakacyjna loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Wszystkie zakupione w lipcu i sierpniu bilety do Cinema City są przepustką do udziału w letniej zabawie. Każdy bilet kinowy gwarantuje nagrodę, wystarczy sprawdzić na stronie loteria.cinema-city.pl jaka wygrana kryje się pod kodem zapisanym na bilecie.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu