Tokyo Game Show ponownie na żywo!

Wydarzenie ponownie zaprasza ludzi w swoje progi! 

Po trzech latach od początku pandemii wydarzenie, jakim jest Tokyo Game Show, w końcu otwiera się na ludzi!

TGS 2022 odbędzie się przez cztery dni od czwartku 15 września do niedzieli 18 września w tradycyjnym miejscu Makuhari Messe w Chiba City, z udziałem gości biznesowych i ogólnych.

Ograniczona liczba biletów zostanie sprzedana zgodnie z polityką władz lokalnych dotyczącą Covid-19. Jednak uczniowie szkół podstawowych i młodsze dzieci zostaną wykluczeni z tegorocznego TGS „z powodu niepewności co do sytuacji szczepień wśród młodych ludzi”.

Przez ostatnie dwa lata TGS było wydarzeniem wyłącznie cyfrowym, a zeszłoroczny program umożliwiał niektórym dziennikarzom z kraju i wpływowym osobom uczestniczenie w sekcji za zamkniętymi drzwiami za specjalnym zaproszeniem.

Program 2022 będzie kontynuował transmisję na żywo wprowadzoną po raz pierwszy w 2020 roku, a „większość” programów planuje transmitować zarówno w języku japońskim, jak i angielskim.

Według organizatorów tematem TGS2022 jest „Nothing Stops Gaming”.

Napisano: „W ciągu tych dwóch lat różne zabawne wydarzenia zniknęły z naszego codziennego życia, ale gry nadal rozjaśniały nasze dni. Gry będą nadal rozjaśniać dni wszystkich teraz i na zawsze – tegoroczny temat oznacza tak silną determinację.

Odkąd pandemia Covid-19 rozpoczęła się prawie dwa lata temu, Japonia wprowadziła surowe ograniczenia wjazdu dla obcokrajowców i nie jest jeszcze jasne, czy zostaną one zniesione w najbliższym czasie.

TGS to najnowszy program branży gier, który potwierdza powrót do gier fizycznych. GDC odbędzie się w San Francisco w przyszłym miesiącu, a niemiecki Gamecom również powiedział, że ma nadzieję zorganizować fizyczne wydarzenie jeszcze w tym roku.

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu