To koniec Sabriny! „Chilling Adventures of Sabrina” anulowane

0
Fatalne wieści dla fanów serialu Chilling Adventures of Sabrina od Netflixa. Przyjdzie im się bowiem pożegnać ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Jak donoszą źródła, Netflix postanowił anulować produkcję po zaledwie dwóch sezonach (podzielonych na cztery części). Na szczęście twórcy nie zostawią widzów z niczym. Ostatnie osiem odcinków, wcześniej nakręconych, zostanie wyemitowane jeszcze w tym roku. Jest to jednak śmiech przez łzy. Można bowiem podejrzewać, że historia nie otrzyma należnego zamknięcia.

Praca przy Chilling Adventures of Sabrina była dla mnie ogromnym zaszczytem od pierwszego dnia. (…) Jestem wdzięczny ekipie, scenarzystom, montażystom, asystentom i wszystkim, którzy włożyli w ten mroczny serial wiele serca. (…) Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą czwartą część.

– mówi showrunner, Roberto Aguirre-Sacasa.

W ostatnich epizodach czarownice muszą stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu, które doprowadzi do… Pustki, będącej „Końcem Wszystkiego”. W miarę jak bitwa się rozkręca, jednocześnie Nick powoli odnajduje drogę z powrotem do serca Sabriny… Ale czy zdąży?