„Thor: Love and Thunder” — znamy datę rozpoczęcia zdjęć

Natalie Portman zdradziła, kiedy rozpoczną się zdjęcia do wyczekiwanego filmu MCU pod tytułem Thor: Love and Thunder. Zdobywczyni Oskara ujawniła, że aktorzy wracają na plan na początku przyszłego roku.

Parę z ust puścił także współscenarzysta/reżyser Taika Waititi, który ujawnił w wywiadzie dla BBC News, że scenariusz do filmu idzie naprawdę dobrze i że wraz z Kaytin Robinson „robią kolejny krok w tym kierunku” opisując scenariusz do Thora, jako „szalony” i „także bardzo romantyczny”. Wstępnie premiera zapowiadana jest na marzec 2022 roku.

W filmie Thor: Love and Thunder oprócz Natalie Portman w głównych rolach zobaczymy także Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson. W antagonistę wcieli się Christian Bale. Wiadomo już, że historia oparta będzie w dużej części na komiksach The Mighty Thor, w którym dotknięta rakiem Jane Foster przejmuje płaszcz i moce Thora zostając kobiecą wersją tego bohatera.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu