„The Witcher: Monster Slayer” – mobilny Wiedźmin z datą premiery

The Witcher: Monster Slayer — nowa gra z wiedźmińskiego uniwersum już wkrótce trafi na nasze smartfony. CD Projekt ujawnił datę premiery.

The Witcher: Monster Slayer czy też Wiedźmin: Pogromca Potworów to zmierzająca na smartfony z systemem Android i iOS gra osadzona w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Pod kątem fabularnym akcja została osadzona na kilkaset lat przed pojawieniem się Geralta z Rivii. Jednak za sprawą rozgrywki AR (Augmented Reality – rzeczywistość rozszerzona) gracze będą mogli wcielić się w łowcę potworów i eliminować je w prawdziwym świecie po przyjęciu zlecenia.

Po niemal roku od ujawnienia gry, spółka CD Projekt RED i studio Spokko udostępnili nowy zwiastun/ Za jego pomocą deweloperzy ogłosili, że The Witcher: Monster Slayer będzie oficjalnie dostępny od 21 lipca. Posiadacze smartfonów z systemem Android mogą już teraz zarejestrować się w sklepie Google Play, aby już w dniu premiery móc grać.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu