„The Tomorrow War” i Chris Pratt na najnowszym zwiastunie!

Amazon udostępnił zwiastun nowego filmu The Tomorrow War, w którym to Chris Pratt będzie walczył z obcymi najeźdźcami w nadchodzącym filmie akcji.

The Tomorrow War opowiada historię, w której to grupa podróżników w czasie przybywa do teraźniejszości z roku 2051, aby przekazać pilną wiadomość: W niedalekiej przyszłości ludzkość przegrywa globalną wojnę ze śmiertelnie niebezpiecznym gatunkiem obcych. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest przeniesienie żołnierzy i cywilów z teraźniejszości do przyszłości i przyłączenie się do walki. Wśród zwerbowanych jest nauczyciel liceum i głowa rodziny Dan Forester (Chris Pratt). Zdeterminowany, by ocalić świat dla swojej młodej córki, Dan łączy siły z genialną naukowiec (Yvonne Strahovski) i swoim ojcem (J.K. Simmons) w desperackiej misji, by na nowo napisać losy planety.

Reżyserem tytułu jest zdobywca nagrody Emmy Chris McKay, a scenariusz napisał Zach Dean. Film pierwotnie miał mieć premierę kinową, ale został opóźniony z powodu trwającej pandemii. Amazon nabył prawa do dystrybucji projektu od Paramount Pictures.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu