Chris Noth, odtwórca roli Mr. Biga, powróci.

Dla HBO Max powstaje kontynuacja kultowego serialu Seks w wielkim mieście.

Już jest pewne, że do swojej roli po latach powróci Chris Noth, którego ponownie zobaczymy jako Johna Jamesa Prestona zwanego Mr Big, będącego prawdziwą miłością Carrie.

Nowy serial otworzy nowy rozdział w świecie Seksu w wielkim mieście i będzie śledził losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które przechodzą drogę od skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni w wieku 30 lat do jeszcze bardziej skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni w wieku 50 lat. Produkcja będzie składała się z dziesięciu odcinków (pół godziny każdy,) a jego produkcja ma się rozpocząć w Nowym Jorku jeszcze tego lata.

Oryginalny serial Sex w wielkim mieście został osadzony i nakręcony w Nowym Jorku. Nominowany do ponad 50 nagród Emmy i wygrywający siedem, serial HBO miał 94 odcinki emitowane przez sześć sezonów. Premiera odbyła się 6 czerwca 1998 roku, a zakończenie 22 lutego 2004 roku. Po nim pojawiły się dwa filmy o tym samym tytule w 2008 i 2010 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu