„The Surge 2”: przepustka sezonowa z nową zawartością w grze

0
Do The Surge 2, kontynuacji gry RPG akcji od studia Deck13 i Focus Home Interactive, zmierza nowa zawartość. Posiadacze gry mogą nabyć przepustkę sezonową i uzyskać dostęp do nowego DLC, przedmiotów w grze i nowości w przyszłości.

The Surge 2 jest trzecioosobową grą action RPG, osadzoną w ponurej przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i oddziaływanie na środowisko doprowadziły ludzką cywilizację na skraj przepaści. Wyposażony w egzoszkielet bohater będzie musiał polegać na modułach ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Sequel oferuje graczowi nowe lokacje, wyzwania i przeciwników.

Gracze, którzy kupią przepustkę sezonową, otrzymają ekskluzywną broń BORAX-I Quantum, 13 nowych rodzajów broni (listopad br.), 3 pełne zestawy sprzętu (grudzień br.) oraz dostęp do zupełnie nowej, przerażającej przygody (styczeń 2020 r.). DLC o nazwie The Kraken zabierze gracza do nowej lokacji, gdzie przyjdzie mu zmierzyć się z nowymi wrogami i bossami.

Wraz z The Surge 2 powracają szybkie, skomplikowane walki, w których liczy się nie tylko obrana taktyka, ale i stale ulepszany sprzęt, z którym gracz porwie się na przeciwników. Wiele systemów zostało zaprojektowanych od podstaw, aby dostarczyć najlepsze emocje graczom – niezależnie czy wybiorą skrupulatnie zaplanowane ataki na odległość, czy styl zmasowanego ataku bezpośredniego na przeciwnika.

Grę The Surge 2 w fizycznym wydaniu na platformy PlayStation 4 oraz Xbox One można kupić w dobrych sklepach z grami, m.in. Media Expert, MediaMarkt i RTV Euro AGD.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.