„The Rise of the Pink Ladies” – znamy już obsadę prequelu „Grease”

Po dwóch latach od momentu w którym po raz pierwszy wspomniano o tym, że pojawi się prequel „Grease” – w końcu poznaliśmy jego obsadę!
W filmie wystąpią: Marisa Davila (Atypowy) jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso (Paranormal Activity: Bliscy Krewni jako Cynthia, Tricia Fukuhara (Dante Falls) jako Nancy, Shanel Bailey (Bez litości) jako Hazel, Madison Thompson (Ozark) jako Susan, Johnathan Nieves (Penny Dreadful: Miasto Aniosłów) jako Richie, Jason Schmidt (48 godzin) jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper (Jak nas widzą) jako Wally i Jackie Hoffman (Powrót do Garden State) jako asystentka dyrektora McGee. Zdjęcia już się rozpoczęły w Vancouver.
Na ekranie poznamy historię, która dzieje się cztery lata przed wydarzeniami, które zobaczyliśmy w kultowym musicalu.
Reżyserką, scenarzystką i showrunnerką została Annabel Oakes. Alethea Jones wyreżyseruje pilot oraz dwa dodatkowe odcinki, a także będzie pełnić rolę producenta wykonawczego. Jamal Sims zajmie się choreografią, a nominowany do nagrody Grammy Justin Tranter zajmie się muzyką. 10-odcinkowy serial jest produkowany przez Paramount TV Studios i ma być gotowy w tym roku.

Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu