Znamy datę premiery „Hocus Pocus 2”

Z okazji zakończenia produkcji Hocus Pocus 2 producent wykonawczy Adam Shankman zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis, w którym pogratulował obsadzie nadchodzącego sequela, a także zdradził datę jesiennej premiery. Zasugerował, że nowy film Disney+ zadebiutuje w Halloween 2022 roku.

Hocus Pocus 2 to horror komediowy, sequel kultowego filmu Disneya z 1993 roku, w którym powrócą ulubione czarownice, a w głównych rolach zobaczymy:  wielokrotnie nagradzaną aktorkę Bette Midler (Klub pierwszych żon) jako Winifred Sanderson, czterokrotną zdobywczynię Złotego Globu Sarah Jessicę Parker (Seks w wielkim mieście, I właśnie tak) jako Sarah Sanderson oraz Kathy Najimy (Sister Act) jako Mary Sanderson.

Siostry Sanderson ponownie zostaną sprowadzone do życia przez przypadkowe działanie licealistek. Młode dziewczyny będą musiały znaleźć sposób na pokonanie czarownic, zanim te przejmą kontrole nad Salem i zaczną siać spustoszenie na całym świecie.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu