„The Last of Us” – pierwsze wideo fragmenty serialu!

HBO opublikowało w sieci pierwsze wideo z nadchodzącego serialu The Last of Us, opartego na bestsellerowej grze o tym samym tytule.

Teaser ten to pierwsze spojrzenie na Pedro Pascala i Bellę Ramsay w rolach Joela i Ellie. Zobaczymy także Nicka Offermana jako Billa.

Fabuła The Last of Us rozgrywa się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, 20 lat po tym, jak dziwna choroba zdziesiątkowała ludzkość. Joel otrzymuje zadanie przeszmuglowania czternastoletniej Ellie poza zmilitaryzowaną strefę kwarantanny. Zadanie wydaje się proste, ale sprawy szybko przybierają nieoczekiwany obrót. Bohatetowie napotkają wiele wrogów, przeciwności i mutantów, a ich podróż nie tylko odkryje dawne rany, ale połączy Joela i Ellie pewnego rodzaju więzią.

Warto wspomnieć, że użyczający Joelowi i Ellie głosów w grze aktorzy – Ashley Johnson i Troy Baker – również odegrają w serialu The Last of Us ważne role, jednak nie ujawniono, jakie.

Produkcja ukaże się już w 2023 roku.

ŹródłoEW
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu