„The Elder Scrolls Online: Ulepszona Edycja Konsolowa” już dostępna!

The Elder Scrolls Online: Ulepszona Edycja Konsolowa jest juz dostępna na konsole nowej generacji. Osoby, które posiadają lub zakupią TES Online na Xbox Series X|S, PS5, Xbox One lub PS4, otrzymają do niej bezpłatny dostęp na platformach następnej generacji. Członkowie Xbox Game Pass skorzystają z Ulepszonej Edycji Konsolowej podczas gry na Xbox Series X|S.

Pojawienie się The Elder Scrolls Online: Ulepszonej Edycji Konsolowej to wiekopomny moment, w którym druga generacja konsol otrzyma dedykowaną wersję The Elder Scrolls Online. Oto kilka elementów, których mogą spodziewać się gracze:

  • Wydajność następnej generacji: Dzięki mocy następnej generacji konsol Xbox Series X|S i PlayStation 5, gra będzie działała w niezwykle płynnych 60 FPS w trybie wydajności. Jeśli natomiast szukacie uczty dla oka, cieszcie się natywnym 4K w 30 fps w trybie jakości ESO na Xbox Series X i PS5. W tym trybie na Xbox Series S spodziewać się można 1440p i 30 fps.
  • Zwiększona odległość rysowania obiektów: Gracze, którzy lubią podziwiać rozległe piękno ESO, ucieszą się na wieść, że odległość rysowania obiektów została niemal podwojona, dzięki czemu możemy lepiej przyjrzeć się całemu Tamriel.
  • Skrócony czas wczytywania: Przejście na platformy następnej generacji oznacza, że czasy wczytywania na Xbox Series X|S i PlayStation 5 zostały skrócone średnio nawet o połowę, dzięki czemu gracze na konsolach mogą szybciej zanurzyć się w niesamowitym świecie ESO.
  • Ulepszone tekstury i antyaliasing: W całym świecie Tamriel cienie są teraz wyraźniejsze i tworzą bardziej precyzyjny obraz świata. Duże ulepszenia antyaliasingu wygładzają takie obiekty jak roślinność czy budynki.

Pełna lista funkcji dostępnych na Xbox Series X|S i PlayStation 5 znajduje się na stronie ESO.

Grając w Ulepszona Edycję Konsolową, gracze będą mogli kontynuować całoroczną fabułę Wrót Oblivionu. Dostępny już na wszystkich platformach rozdział Blackwood postawi przed graczami zadanie ujawnienia daedrycznych spisków i despotycznych planów, które pochłaniają cały region. Odkryjcie ich związek z Księciem Zniszczenia i jego straszliwymi planami dla całego Tamriel. Choć Blackwood jest osobną fabułą, jego wydarzenia posuwają naprzód cały wątek Wrót Oblivionu, którego rozwiązanie nastąpi pod koniec roku 2021.

Gracze mogą kupić rozdział Blackwood w ESO Store lub w sklepie wybranej platformy. Nowy rozdział jest już dostępny w Xbox Game Pass, na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC, MAC, Stadia, PS5 i PS4.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu