Teaser produkcji „Potężne Kaczory”

Kaczory powracają! Mówiło się o tym i pisało już od jakiegoś czasu, jednak sporo rzeczy pozostawało tajemnicą. Dziś wprawdzie nie dowiemy się za wiele nowych rzeczy, ale możemy obejrzeć teaser promujący produkcję.

Jeśli tytuł Potężne Kaczory nic wam nie mówi, spieszymy z pomocą. W 1992 pojawił się film o tym właśnie tytule, który opowiadał o perypetiach młodych członków drużyny hokejowej. Nie tylko tych na lodzie, ale i poza nim. Jedną z głównych ról w produkcji zagrał Emilio Estevez – prawnika, który musi zająć się ekipą młodzików.

Powstały dwie kontynuacje filmu – Potężne Kaczory 2 i Potężne Kaczory 3. A teraz zobaczymy reboot. Będzie go można zobaczyć na platformie Disney+.

Game Changers to serial, który ma mieć swoją premierę w 2021 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Co ważne, w produkcji znowu zobaczymy Emilio Esteveza. Ze starej ekipy powróci również Lauren Graham.  Tytuł ma liczyć dziesięć odcinków i rozgrywać się we współczesnych nam czasach.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu