Teaser kolejnego sezonu „Amerykańskich bogów”

Jedna z najpopularniejszych książek Neila Gaimana doczekała się ekranizacji. Już od kilki lat możemy oglądać serial na podstawie powieści autora, choć przez chwilę dalsze losy produkcji nie były pewne. Teraz jej twórcy wracają z teaserem nowego sezonu Amerykańskich bogów

Podczas NYCC, który ma obecnie miejsce, przedstawiono kilka zapowiedzi produkcji. Jedną z nich jest teaser serialu Amerykańscy bogowie, który u nas można obejrzeć na platformie firmy Amazon. Wiele osób uwielbia tę produkcję, nic więc dziwnego, że niebawem będzie można zobaczyć jej trzeci sezon.

W obrazie występują Ricky Whittle jako Shadow Moon, Ian McShane jako Mr. Wednesday, Emily Browning jako Laura Moon, Pablo Schreiber jako Mad Sweeney.

Obejrzycie nowy sezon?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu