„Fear the Walking Dead” – polska premiera sezonu 6a

Polska premiera sezonu 6A Fear the Walking Dead odbędzie się w poniedziałek 12 października o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 października o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC Polska.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z naszymi wspaniałymi fanami tym plakatem.

– powiedział Lennie James, w imieniu obsady i ekipy produkcyjnej Fear the Walking Dead.

Koniec ostatniego sezonu pozostawił Morgana w niebezpiecznej sytuacji. Nie możemy się doczekać, aż odkryjecie, co się stanie z nim i z resztą grupy tej jesieni. To będzie sezon pełen transformacji, członkowie drużyny będą musieli zmierzyć się z całkiem nowymi wyzwaniami. Niektórzy wyjdą z nich zwycięsko. Innym się nie uda. Za to wszyscy na pewno się zmienią. Przeszłość jest martwa! Włączcie telewizory 12 października i obejrzyjcie nowy rozdział w tej historii!

6 sezon Fear the Walking Dead (premiera 12 października o 22:00) odkryje, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady. Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu 5. sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” – nowy sezon pokaże, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób. Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie.

Producentem wykonawczym Fear the Walking Dead jest Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Kirkman, Hurd, Nicotero i Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Źródłonota prasowa
GrafikaAMC Polska
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu