„Święto Utraconych” powraca do „Destiny 2”

Z okazji nadchodzącego Halloween, Bungie postanowiło przywrócić do Destiny 2 lubiane Święto Utraconych

Wygląda na to, że deweloperzy z Bungie są wielkimi fanami święta Halloween, ponieważ z racji nadejścia tego dnia postanowili, że do 2 listopada w Destiny 2 znów jest dostępne czasowe wydarzenie Święto Utraconych.

Święto Utraconych znów jest dostępne w Destiny 2. Zgodnie z naszą coroczną tradycją Strażnicy celebrują światło, które odnajdujemy w ciemności. Przyłącz się do nich! Czekają na Ciebie upiorne duchy, pyszne cukierki i opowieści o tych, którzy odeszli, ale wciąż żyją w naszej pamięci. Wydarzenie to jest bezpłatne dla wszystkich graczy i potrwa od dzisiaj do 2 listopada.

Jak możemy wyczytać z informacji prasowej – na dzielnych Strażników czeka sprzęt z motywem dinozaurów, nawiedzone sektory, nowe nagrody i inne atrakcje.

Odblokuj nowy egzotyczny karabin pulsacyjny Jurajska zieleń, który wzbudzi strach w sercach wrogów, poruszaj się po okolicy egzotycznym Wróblem, demonstrując swoją odwagę, i zgarnij jeszcze więcej nagród podczas Święta Utraconych! Strażnikom, którzy odwiedzą nawiedzone sektory, Eva zaoferuje emblemat o nazwie Hałas w nocy.

"Święto Utraconych" powraca do "Destiny 2"

W nawiedzonych sektorach czekają trzy nowe opowieści na nieustraszonych (lub lekkomyślnych) graczy: bezgłowe stwory czyhają w ciemnych zakamarkach Księżyca, na Nessusie jeden ze Strażników ucieka przed pościgiem, a Umysł Weksów i egzo łączą się w coś nowego i absolutnie przerażającego.

"Święto Utraconych" powraca do "Destiny 2"

Natomiast obecność sprzętu i zestawów zdobień z motywami dinozaurów to jak się okazuje, zasługa społeczności.

Na początku tego roku społeczność zakomunikowała swoje zdanie, używając hasztagu #TeamDino, a Bungie podjęło jedną z najtrudniejszych decyzji. Zestawy zdobień z motywami dinozaurów są już dostępne w sklepie Eververse.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu