„Supernatural” – wiemy już, kiedy finał serialu

Stacja The CW opublikowała jesienny harmonogram dla swoich produkcji. Nie zabrakło oczywiście Supernatural i ostatniego już, piętnastego sezonu.

Finał serii zostanie poprzedzony odcinkiem specjalnym Supernatural: The Long Road Home, będącym retrospekcją. Piętnastoletnia podróż braci Winchesterów dobiega końca. Sam i Dean sporo przeżyli, niejednokrotnie umierali i wracali do życia, walczyli z demonami, aniołami, potworami. Teraz naszedł czas, by wreszcie odpoczęli. Czy historia będzie miała happy end? Tego nie wiadomo, jednak wszystko okaże się już w październiku.

>> Polecamy: „Supernatural” – o czym to właściwie jest i dlaczego kochamy ten serial? <<

Właśnie za dwa miesiące rozpocznie się emisja ostatnich epizodów Supernatural, natomiast finał serialu zaplanowano na 19 listopada na kanale The CW. Jak wspomniano wcześniej, najpierw zostanie wyemitowany godzinny odcinek podsumowujący, a po nim przyjdzie nam obejrzeć ostatni w historii rozdział opowieści o braciach Winchesterach.

Supernatural można obecnie oglądać na platformie Amazon Prime Video, choć w Polsce piętnasty sezon nie został jeszcze udostępniony.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu