Nowy spot aktorskiej „Mulan”

Premiera aktorskiego filmu Mulan zbliża się wielkimi krokami. Zostały już trzy tygodnie do debiutu produkcji, zatem trwa kampania promocyjna. W sieci pojawił się nowy spot – sprawdźcie!

Wideo rzuca światło na trudności jakie napotyka główna bohaterka podczas szkolenia oraz na epickie sceny bitew. Aktorska Mulan została oparta na znanej chińskiej legendzie. Gdy ojciec dziewczyny zostaje wezwany do wojska, by odeprzeć siły wroga, Mulan, ze względu na jego stan zdrowia, postanawia zająć jego miejsce. Udając mężczyznę zaciąga się do armii, gdzie czeka ją wiele trudnych wydarzeń.

W filmie występują Liu Yifei, Donnie Yen, Jason Scott Lee, Yoson An, Gong Li i Jet Li. Film wyreżyserowała Niki Caro, a scenariusz wyszedł spod piór Ricka Jaffa, Amandy Silver, Elizabeth Martin i Lauren Hynek i został oparty na Balladzie o Mulan.

>> Polecamy: 10 powodów za obejrzeniem animowanej „Mulan” <<

Premierę Mulan zaplanowano na 4 września na Disney+, jednak dostęp do produkcji trzeba wykupić dodatkowo, za 30 dolarów. W krajach, gdzie platforma nie została jeszcze uruchomiona, film ma być wyświetlany w kinach – nie znamy jednak daty kinowej premiery.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu