Jensen Ackles pojawi się w nowym serialu

Od wielu, wielu lat Jensen Ackles gra w jednym serialu. Chodzi o produkcję stacji The CW pod tytułem Supernatural, u nas znaną pod nazwą Nie z tego świata. To historia dwóch braci Winchesterów, którzy walczą z duchami, demonami, diabłami i innymi złymi istotami, wszystko po to, by ocalić ludzkość. 

Bohaterowie wielokrotnie oddawali swoje życie, by powstrzymać koniec dni czy inną apokalipsę. Jedno jest pewne, wprawdzie serial miał swoje lepsze  gorsze sezony, ale nie da się nie lubić dwójki jego protagonistów i ich przyjaciół. Wiadomo jednak, że wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, i nie inaczej jest w przypadku Supernatural. To jednak nie oznacza, że nie zobaczymy jego bohaterów w innych obrazach.

Wiadomo już, że Jared przywdzieje strój strażnika Teksasu, a co z Jensenem? Otóż aktor pojawi się w trzecim sezonie zwariowanego i nietuzinkowego serialu. Mowa o produkcji The Boys.

Kogo zagra? Soldier Boya! Już nie możemy się doczekać trzeciego sezonu. Tymczasem niebawem na Amazonie pojawi się drugi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I keep wondering what I’ll do….when @cw_supernatural finally ends this year. Then it hit me. *volume ⬆️

Post udostępniony przez Jensen Ackles (@jensenackles)

GrafikaThe CW/
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu