„Super Mario Bros.” – zdradzono gwiazdorski dubbing

Super Mario Bros. – zapowiadany na przyszły rok film animowany o przygodach popularnego wąsacza – doczekał się iście gwiazdorskiej obsady dubbingowej! Produkcja, nad którą trwają prace od 2017 roku, jest pierwszą od dawna adaptacją przygód Maria i Luigiego.

Mario przemówi do widzów głosem Chrisa Pratta (Strażnicy Galaktyki, Siedmiu wspaniałych), natomiast jego brat, Luigi – Charliego Daya (Szefowie wrogowie, Pacific Rim). W obsadzie znajdują się także Anya Taylor-Joy (Księżniczka; Gambit królowej, Emma), Jack Black (Bowser; Podróże Guliera, Jumanji: Przygoda w dżungli), Keegan-Michael Key (Toad; Udając gliniarzy, Keanu), Seth Rogen (Donkey Kong; Pół na pół, Wpadka), Fred Armisen (Cranky Kong; Eurotrip, Dyktator), Kevin Michael Richardson (Kamek; liczne filmy animowane z cykli Gwiezdne Wojny, LEGO, inne) oraz Sebastian Maniscalco (Spike; Green Book, Irlandczyk).

Reżyserią animacji zajmują się Aaron Horvath i Michael Jelenic (Teen Titans Go!), natomiast za scenariusz odpowiada Matthew Fogel. Producentami Super Mario Bros. są Chris Meledandri oraz Shigeru Miyamoto, twórca postaci Maria.

Światowa premiera filmu zapowiadana jest na 21 grudnia 2022 roku.

Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu