„Strażnicy Galaktyki” dostaną świąteczny special!

Podczas, gdy fani przygotowują się powoli do powrotu Strażników Galaktyki (vol 3), Disney oficjalnie zapowiedział specjalną produkcję świąteczną powiązaną z losami głównych bohaterów. 

Wiadomo już, że to James Gunn napisze i wyreżyseruje świąteczny film specjalny dla Disneya+, a jego premiera odbędzie się w 2022 roku! Wszystko to ma wydarzyć się podczas kręcenia trzeciej części Strażników Galaktyki. Dwie pieczenie, na jednym ogniu.

Pierwsza część Strażników Galaktyki okazała się hitem w Marvel Cinematic Universe, przynosząc blisko 775 milionów dolarów zysku i zdobywając powszechne uznanie krytyków za bogactwo humoru, emocjonalną historię i sama reżyserię Gunna. Wszyscy też zakochali się w ścieżce dźwiękowej, która stała się pierwszym albumem tego gatunku, składającym się z wcześniej wydanych utworów, które sprzedały się w ponad 2,5 miliona egzemplarzy tylko w 2014 roku. Druga część trafiła do kin trzy lata później i okazała się niemalże takim samym sukcesem jak jej poprzednik.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu