„Star Wars: Andor” (spin off filmu „Łotr 1”) ma pierwszy zwiastun!

Disney+ wypuścił pierwszy zwiastun serialu Star Wars: Andor (spin offa filmu Łotr 1), który będzie śledzić przygody szpiega rebeliantów Cassiana Andora (Diego Luna) w latach powstania Rebelii i 5 lat przed wydarzeniami z filmu.

Do głównego bohatera dołączą również Genevieve O’Reilly jako Mon Mothmę oraz Alan Tudyka w roli K-2SO. Producentem serialu został Tony Gilroy, który miał pierwotnie wyreżyserować pierwsze trzy odcinki. Niestety ze względu na pandemię i kwarantannę zastąpi go Toby Haynes.  Haynes odpowiadał wcześniej między innymi za nagrodzony Emmy odcinek serialu Czarne lustro pod tytułem U.S.S. Callister. Gilroy będzie także pełnił funkcję showrunnera.

Zdjęcia do tej produkcji rozpoczęły się mniej niż trzy tygodnie temu w Londynie. Andor zadebiutuje na Disney+ w 2022 roku. Wiadomo już, że będzie miał 12 odcinków.

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu